Milletvekili Bulut: 15 Temmuz’u Unutturmayacağız

Hain 15 Temmuz darbe girişimimin ardından 3 yıl geçmesiyle birlikte kutlanmaya başlayan 15 Temmuz Milli Birlik ve Demokrasi Günü dolayısıyla AK Parti MKYK Üyesi, Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut yazılı bir mesaj yayımladı.

Milletvekili Bulut: 15 Temmuz’u Unutturmayacağız

AK Parti MKYK Üyesi, Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, 15 Temmuz Milli Birlik ve Demokrasi Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

BULUT: TÜRK MİLLETİ, BİR DERS NİTELİĞİNDE CEVAP VERMİŞTİR

15 Temmuz’u unutmadıklarını ve unutturmayacaklarını ifade eden Bulut,  “Bu ülkenin ekmeğini yiyip yine bu ülkenin geleceğine ket vurmak isteyen hainlere Türkiye’nin 81 ilinde kahraman Türk Milleti, bir ders niteliğinde cevap vermiştir” dedi.

BULUT: TÜM ŞEHİTLERİMİZE BİR KEZ DAHA ALLAH’TAN RAHMET DİLİYORUM

15 Temmuz gecesinin ilk dakikalarından başlayarak günlerce devam eden demokrasi nöbetlerine milletimizin küçük çocuklarını kucaklarına alacak bir şekilde göstermiş olduğu içtenlik ve samimiyetin takdire şayan olduğunu söyleyen Milletvekili Bulut, “Bu destana katılan ve bu destanın bir parçası olmayı başaran tüm hemşehrilerimize teşekkür ederken, canını vatan için feda eden 15 Temmuz şehitlerimiz başta olmak üzere, tüm şehitlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet diliyorum” diye kaydetti.

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2019, 12:22
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sizi unutmak istiyoruzzzzz
Sizi unutmak istiyoruzzzzz - 2 yıl Önce

Sizi unutmak istiyoruzzzzz

elazığlı
elazığlı - 2 yıl Önce

boşbeleş hızmet yapın hızmet

Elazığ 23
Elazığ 23 - 2 yıl Önce

Sen kendini unut

SIRADAKİ HABER

banner103