Milletvekili Bulut Bakan Selçuk’la Bir Araya Geldi

MEB Selçuk’la bir araya gelen AK Parti MKYK Üyesi Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Elazığ’ın eğitimi ile ilgili taleplerini iletti.

Milletvekili Bulut Bakan Selçuk’la Bir Araya Geldi

Ak Parti MKYK Üyesi, Teşkilattan Sorumlu Başkan Yardımcısı Elazığ Milletvekili Metin Bulut’un gündemi yoğundu. Milletvekili Bulut, Elazığ Merkez ve İlçelerinin eğitimle ilgili taleplerini dile getirmek için Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’la bir araya gelerek görüş alışverişinde bulundu.

Ak Parti MKYK Üyesi, Teşkilattan Sorumlu Başkan Yardımcısı Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’u makamında ziyaret etti.

Milletvekili Bulut Bakan Selçuk’a Elazığ Merkez ve İlçelerinin eğitimle ilgili taleplerini iletti.

BULUT'TAN BAKAN SELÇUK'A TEŞEKKÜR

Milli Eğitim Bakanlığında yapılan görüşmede Milletvekili Bulut “ihtiyaçlara çözüm noktasında ilimize gösterdiği hassasiyet ve yakın ilgisinden dolayı Bakan Selçuk’a teşekkür etti.

SELÇUK: GEREKLİ ADIMLAR ATILACAK

Milli Eğitim Bakanı Selçuk’ta “Elazığ merkez ve ilçelerinin eğitimle ilgili taleplerini yakın zamanda çözüme kavuşturmak adına gerekli adımların atılacağı müjdesini verdi.

Güncelleme Tarihi: 10 Aralık 2019, 20:40
YORUM EKLE
YORUMLAR
Haluk
Haluk - 2 yıl Önce

Metin Gakko bu dönem Elazığ için iyi çalışıyor. Şahin Başkan gibi Metin Gakko da halktan takdir görmeye başladı. Allah işini gücünü rast getirsin. Sağolsun.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109