Milletvekili Bulut: Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünü Yeniliyoruz

AK Parti MKYK Üyesi ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Elazığ Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü hizmet binasını yenileyeceklerini duyurdu.

Milletvekili Bulut: Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünü Yeniliyoruz

AK Parti MKYK Üyesi ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut Elazığ Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü hizmet binasının yenile çalışmalarına başlayacağını söyledi.

Milletvekili bulut yaptığı açıklamada, “Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü hizmet binası Elazığ’ımıza hayırlı olsun” dedi.

BULUT: İŞİN YAPIM SÜRECİNİ BAŞLATIYORUZ

Milletvekili Metin Bulut yaptığı açıklamada, “1979 yılından bugüne şehrimize hizmet veren Çevre, Şehircilik İl Müdürlüğümüzün hizmet binasını günün ihtiyaçları, binanın yorgunluğu doğrultusunda yeniliyoruz. Yeni hizmet binasını Sürsürü Mahallesindeki mevcut yerinde yapıyoruz. 09.12.2022 tarihinde ihalesi yapılan ve 12.01.2023 tarihinde sözleşmeye bağlanan işin yapım sürecini başlatıyoruz. Yatırım, Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığımızın dönüşüm hesabından yapılmakta olup, genel bütçe yada yatırım programı kapsamında olmayacaktır. Kamu kurum ve kuruluşlarımızın yenilenmesi ve modernize edilmesi için yatırım programında ve stratejik planda olan tüm projeleri bir an önce nihayetlendireceğiz. Projelerin hızlandırılması için bakanlıklar nezdinde şehrimizdeki tüm inşa ve yatırım faaliyetlerinin tarafımızca yakından takip edildiğinin bilinmesini istiyorum. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Hizmet Binası Elazığ’ımıza hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2023, 22:19

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109