Milletvekili Bulut, Elazığ’da Gençlerle İlgili Yapılan Çalışmaları Açıkladı

AK Parti MKYK Üyesi ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Elazığ’da gençlerle ilgili yapılan çalışmaları sıralayarak “Gençlerimizi önemsiyoruz! Çalışmalarımıza duraksamadan devam edeceğiz” dedi.

Milletvekili Bulut, Elazığ’da Gençlerle İlgili Yapılan Çalışmaları Açıkladı

AK Parti MKYK Üyesi Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Elazığ’da gençlerle ilgili yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

PROJESİ BİTEN HİZMETLER

“Elazığ’ımız ve gençlerimiz için yatırımlarımız hız kesmeden devam ediyor” diyen Milletvekili Metin Bulut, “Projesi Biten Hizmetler; Doğukent Stadı, Bahçelievler Sentetik Sahası, Arıcak İlçe Sahası, Gençlik Merkezi Stad Bakım Onarımı, Fethi Sekin Yurdu, Sareana ve Harput Yurdu Bakım Onarımı, Palu Genç Ofis, Arıcak Genç Ofis, Elazığ G.M Bakım Onarımı, Çok Amaçlı Spor Merkezi, Yakup Kılıç Bakım Onarımı ve 5 Adet Cep Salonu, Olimpik Yüzme Havuzu Bakım Onarımı, Karakoçan Spor Salonu Bakım Onarımı” dedi.

PROJESİ DEVAM EDEN HİZMETLER

Milletvekili Metin Bulut, “Projesi Devam Eden Hizmetler; Yeni Şehir Stadyumu, Baskil Sahası Tribün ve Soyunma Odaları ve aydınlatma işi, 1000 kişilik Devlet Yurdu, Yeni Şehir Spor Salonu, Keban ve Ağın ilçesi tesislerin bakım onarımı, Kovancılar Spor Salonu bakım- onarım ihalesi. Gençlerimizi önemsiyoruz! Çalışmalarımıza duraksamadan devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet
Mehmet - 10 ay Önce

Gençleri ve gençlerin geleceğini düşünüyorsanız lütfen siyasetten de bu şehirden de uzak durun.. En hayırlı hizmetiniz bu olur.

Bozo23
Bozo23 - 10 ay Önce

Spor salonundan başka birşey yok. Üretim için ne yaptınız. Spor ile karın doymuyor. Doysaydi bugün Elazığspor süperligde olurdu. Bumudur yani.

Turan
Turan - 10 ay Önce

ya bi git Allah aşkına!

Hakan
Hakan - 10 ay Önce

Taam taam inandım taam :)

Barıs
Barıs - 10 ay Önce

Admin kafamız kulağımız ne kadar rahattı. Bende diyorum bu meymenetsiz adamı niye haber yapmıyorlar

Reis 23
Reis 23 @Barıs - 10 ay Önce

Elazığın TEK Vekili GÜRSEL EROLDUR Metin Beg...

By Star23
By Star23 - 10 ay Önce

Sana kesinlikle bundan sonra oy felan yok metin bey Elazığ senden nefret ediyor bunu bil...

Metino
Metino - 10 ay Önce

Gencleri onemsemeyin,cebinizi rantinizi onemseyin,ver mehteri Gercek vekil Erol dur.Golge etmeyin .

PİRO23
PİRO23 - 10 ay Önce

FARK VAR MALATYA İLE ELAZIĞ ARASINDA FARK VAR

Stadyum yapılıyor oynayacak takım olmayacak bu gidişle...

Malatya Siyasileri Neler Yapıyor...

3 Başkan YMS Gündemiyle Bir Araya Geldi

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Yeşilyurt Belediye Başkanımız @mehmetcinar44 ve Battalgazi Belediye Başkanımız @osmangudertr ile bir araya gelerek #Malatya’mızı ve değerlerini konuştuk…” ifadelerine yer verdi.

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar ise sosyal medya hesabından gerçekleşen toplantıda Yeni Malatyaspor’u konuştuklarını da belirterek şu ifadeleri kaydetti:

“Malatya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın @selahattingrkn ve Battalgazi Belediye Başkanımız Sayın @osmangudertr ile birlikte Büyükşehir Belediyemizde bir araya geldik. #YeniMalatyaspor’umuz ve genel olarak #Malatya’mız ile ilgili değerlendirmelerde bulunduk. #cumartesi.”

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder ise toplantıya ilişkin olarak şu paylaşımı yaptı:;

“Ortak sevdamız Yeni Malatyaspor’umuz için bugüne kadar nasıl bir olduysak, bundan sonrada birlikte hareket etmeye devam edeceğiz. Büyükşehir Belediye Başkanımız @selahattingrkn, Yeşilyurt Belediye Başkanımız @mehmetcinar44 ile birlikte toplantı düzenledik. #Malatya.”

ONLAR YAPAR SİZ BAKARSINIZ FARK İŞTE


SIRADAKİ HABER

banner103