Milletvekili Bulut, Erzurum’da

AK Parti MKYK Üyesi, Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Erzurum’da bir dizi temaslarda bulundu.

Milletvekili Bulut, Erzurum’da

AK Parti MKYK Üyesi, Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, sorumlusu olduğu Doğu Anadolu Bölgesinde teşkilat çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Geçtiğimiz hafta Genel Merkez Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir’le birlikte bir gün içerisinde Muş, Bingöl, Elazığ ve Diyarbakır’da temaslarda bulunan Milletvekili Bulut bu kez Erzurum’da bir dizi temaslarda bulundu.

İSTİŞARELERDE BULUNDU

AK Parti Erzurum İl Ana Kademe Teşkilatı, haftalık olağan yönetim kurulu toplantısı ve yerel seçimlerle alakalı AK Parti stratejileri ve seçim kampanyaları hakkında Erzurum’da teşkilat mensuplarıyla bir araya gelen Bulut,  burada Kadın Kolları ve Gençlik Kolları üyeleriyle istişareler de bulundu.

VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’i makamında ziyaret ederek, Başkan Sökmen’den şehirde yapılan çalışmalar hakkında bilgiler alan Milletvekilli Metin Bulut, Erzurum’da vatandaşlarla da bir araya geldi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
dikkat
dikkat - 2 yıl Önce

ERZURUM DİKKAT, BİZ YANDIK SİZ YANMAYIN. TEDBİRLİ OLUN

ayhan
ayhan - 2 yıl Önce

Elazığ tamam sıra Erzurumda.

akif
akif - 2 yıl Önce

:DD

elazığlı
elazığlı - 2 yıl Önce

uy Allah ne kadarda yakişi ölem ben sahan boşbeleşler toplulugu

SIRADAKİ HABER

banner103