Milletvekili Bulut: “Şantiyelerin birçoğu bitme aşamasında”

AK Parti MKYK Üyesi ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, medya grubumuzu ziyaret etti. Milletvekili Metin Bulut’a AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Murat Öz de eşlik etti. Milletvekili Metin Bulut, kış gelmeden konteyner kentteki vatandaşları evlerine yerleştireceklerini söyledi.

Milletvekili Bulut: “Şantiyelerin birçoğu bitme aşamasında”

AK Parti MKYK Üyesi, Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, medya grubumuzu ziyaret ederek yapılan çalışmalarla ilgili bilgi verdi.

Milletvekili Metin Bulut’a AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Murat Öz de eşlik etti.

BULUT: HASBİHAL ETMEK İÇİN KANALINIZI ZİYARET ETTİK

Kanal Fırat Televizyonu’na nezaket ziyaretinde bulunmak istediğini belirten Milletvekili Metin Bulut, ““Hüsnü kabulünüzden dolayı çok teşekkür ediyorum. Bugünkü ziyaretimiz bir faaliyet değil aslında. Bir nezaket ziyareti. Bugüne kadar televizyonlarımıza program için geliyorduk. Bugün bu işte emeği olan, yemekte tuzu olan arkadaşlarımızla bir araya gelmek, bütün Kanal Fırat çalışanlarıyla hasbihal etmek için kanalınızı ziyaret ettik. Tekrar söylüyorum hüsnü kabulünüzden dolayı çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

BULUT: GİTMEDEN ÖNCE YİNE İHTİYAÇLARI TESPİT ETTİK

Konteyner kentte kalan vatandaşların sorunlarını çözüme ulaştırdıklarını ibelirten Milletvekili Bulut, “Elazığ da önce konteyner kentimizi gezdik. Oradaki ihtiyaçları biliyorduk ama gitmeden önce yine ihtiyaçları tespit ettik. İlk ağızdan başka talepler olup olmadığını öğrenmek için gittik. Önümüze iki tane şey çıktı. Bunlardan bir tanesi pandemiden dolayı kapatılan Sağlık Ocağının tekrar hizmet vermesiydi. En azından haftada bir gün doktor gelmeseydi. Haftada bir gün Çarşamba günleri doktor hizmeti vereceğiz. Onun dışında toplu alanlardaki çevre temizliğiyle ilgili talep oluşmuştu. Onu da Belediye Başkanımız ve İl Başkanımızla gitmiştik. Onlarda o hizmeti verecekler ki başlattılar. Haftada iki gün başladılar” diye kaydetti.

BULUT: ŞANTİYELERİN BİR KISMINI GEZDİK. BİRÇOĞU BİTME AŞAMASINDA

Konteyner kentte kalan vatandaşların kalıcı konutlara geçmeleri için çaba gösterdiklerini söyleyen AK Parti MKYK Üyesi ve Elâzığ Milletvekili Metin Bulut, “ “Elazığ’da hummalı bir çalışma var. Herkes yakinen takıp ediyor. Bizde bunu takip ediyoruz. Hızlandırmak istiyoruz. Kış yaklaştı. Elazığ gibi karasal iklimi olan yerlerde kış çok ağır geçiyor. Vatandaşımız bir an önce konteyner kentlerden kalıcı konutlara geçsinler diye çaba ve gayret içerisindeyiz. Şu anda bütün önceliğimiz bu. Şantiyelerin bir kısmını gezdik. Birçoğu bitme aşamasında taahhüt ettiğimiz sayıya ulaşacağız. Öyle tahmin ediyorum. Kış gelmeden önce hak sahibi olmuş olan konteyner kentte kalan vatandaşlarımızı bir an önce binalara yerleştireceğiz diye düşünüyorum. Onun dışında bugün bir kaça tane resmi kurum ziyareti yaptık. Hafta içleri Ankara’da çalıştığımız için genelde Elazığ’a gelişlerimiz hafta sonu oluyor. Hafta sonu da kurumlar kapalı olduğu için gidemiyoruz. Bu yüzden pazartesi günü burada kalmayı tercih ettik. Hem üniversitemize gittik. Hem karayollarına gittik. Yapılması gereken şeyleri konuştuk. Buradan da Milli Eğitim Müdürlüğüne gideceğiz. Onlardan da bir takım bilgiler alacağız. Böylelikle çalışmayı sonlandırmış olacağız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2020, 15:52

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
İsmail Haykır
İsmail Haykır - 2 yıl Önce

Metin Bulut, Junior Şerioğlunu (Murat Öz) da yanına almış.. Bunlar Elazığın sahibi olarak kendini görüyorlar. Çok hesapları var bunların çookkkkk. Elazığı kendileri dizayn ediyorlar.

AK Partili
AK Partili - 2 yıl Önce

AK Parti böyle insanlar yüzünden oy kaybediyor. Murat özün yaşı kaç dünkü çocuk. Hüseyin Sezgin, Murat Öz, Mustafa Şerifoğlu bunlar ekip olarak hareket ediyor...

abc
abc - 2 yıl Önce

Allah'ınızı seviyorsanız bu adamı ikide bir göstermeyin sanki bir hizmet yapmış gibi. Bir gürsel erol daha çıktı karşımıza.

Ahmet Doğan
Ahmet Doğan - 2 yıl Önce

Keşke karşısında oturduğunuz Furkan bey kadar bu şehre katkınız olsaydı

Mehmet Yildirim
Mehmet Yildirim - 2 yıl Önce

Allah aşkına bir kişi bile maske takmıyor resimde, biz takmadan adım atsak anında yakalayıp polis ceza kesiyor. Bir arkadaşın dediği gibi acaba kanunlar sadece garibanlar için mi var acaba?

Faruk
Faruk @Mehmet Yildirim - 2 yıl Önce

arada sosyal mesafeleri var

Marazali
Marazali - 2 yıl Önce

Ali Babacan nin konteyner kent ziyaretinden sonra ziyaretiniz manidar geldi. Daha önce kaç defa ziyaret ettiniz acaba.

Mümtaz
Mümtaz - 2 yıl Önce

Kız sevimmmmmm... koş koş....bak memleketin Sahibi neler neler yapıyor... bi de beğenmiyorsun...

SIRADAKİ HABER

banner109