Milletvekili Bulut Tarım İl Müdürlüğü Binası İle İlgili Açıklama Yaptı

Kamuoyunda büyük tepki toplayan tarım il müdürlüğü binasının Zübeyde Hanım Caddesi Viroloji Parkı’nın üstüne yapılması tartışmalara neden olmuştu. Kanal Fırat Televizyonu’na özel açıklamalarda bulunan AK Parti MKYK Üyesi Elazığ Milletvekili Metin Bulut tartışmalara son noktayı koydu, Tarım İl Müdürlüğü yeni hizmet binasının mevcut yerinde yapılacağını söyledi.

Milletvekili Bulut Tarım İl Müdürlüğü Binası İle İlgili Açıklama Yaptı

Kamuoyunda büyük tepki toplayan tarım il müdürlüğü binasının zübeyde hanım caddesi viroloji parkının üstüne yapılması tartışmalara neden olmuştu.

Kanal Fırat Televizyonu’na özel açıklamalarda bulunan AK Parti MKYK Üyesi, Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut tartışmalara son noktayı koydu.

BULUT: TARIM İL MÜDÜRLÜĞÜ YENİ HİZMET BİNASI MEVCUT YERİNDE YAPILACAK

Milletvekili Bulut, “Vatandaşımız bu konuda rahat olsun. Biz bunu söyledik. Vatandaşımızın her türlü talebi, haklı talebi başla göz üstüne. Vatandaşın orada yapılmaması ile alakalı bir hassasiyeti var. Bende öyle düşünüyorum doğrusunu söylemek gerekirse. Bir yandan kamu kurum kuruluşlarını dışarıya çıkartırken bir yandan da orada yeni binalar ihdas etmek çok doğru bir şey olmaz. O yüzden şurada kesip atalım. Allah’ın izniyle böyle bir sıkıntı yok. Bizde; neticede bu işin kararını verecek olan ilin belediye başkanı, ilin valisi, ilin siyasileri, milletvekilleri onların da genel kanaati böyle. Hem Olgunlar Mahallemizin sakinler de çok merakla bekliyor. Muhtarımızla da bugün konuştuk. İnşallah biz yine Tarım İl Müdürlüğü’müzü yerinde yapacağız. O bölge Tarım İl Müdürlüğü’müze alıştı. Tarım İl Müdürlüğü’müz o bölgeye alıştı. İnşallah o bölgede çok güzel şekilde yine hizmet binamızı yapacağız” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hakan
Hakan - 1 yıl Önce

Şehir hastahanesi Elazığ’ın en sapa yerine yapıldı olan vatandaşa oldu , nedeni sahipsizlik...

.
. - 1 yıl Önce

Müdürün yaşadığı akıl tutulması ne olacak? Orada sıvılaşma vardı haniya.........

Elazığlı
Elazığlı - 1 yıl Önce

Sevindirici bir gelişme. ''Elazığ şehir meydanı yapım çalışmalarına yakında başlanacak'' şeklinde bir haber de alırsak, Elazığ olarak asıl o zaman sevineceğiz..

Ali Eren
Ali Eren - 1 yıl Önce

Allah akıl fikir versin neden şehre nefes aldirmiyorsunuz. Başka yer yok mu şehirde. Stadyum ve valilik binası da aynı yerine inşa edildi. Şehir sıkışmış bir durumda. Bu yerler şehre nefes aldırmak için on numara. Bu yerleri degerlendiremiyorsan boş bırak şehir için daha iyi. Başkası bu fırsatın eline geçmesini ister bulamaz. Elazig ayağına gelen fırsatı teper. Allah akıl fikir versin koca şehirde boş yer yok sanki. İşin tuhaf yani hükümet konağı yeri için halka danışmaları. Bu konuda uzmana danisilir. Halka gidilmesi yerken yerde de gitmezler. NANKORLUK EDIP HIZMETLERI YOK SAYMIYORUZ AKSINE DESTEKLIYORUZ. ANCAK BOYLE YANLISLAR DA KABUL EDILEMEZ. ALLAH akıl versin ne diyelim

Dursun
Dursun - 1 yıl Önce

Hani zemin bozuktu tarım il müdürü şimdi ne diyeceksin yoksa 3 günde zeminimi düzelttin.tesekkürler metin bulut

Dursun
Dursun - 1 yıl Önce

Tarım il müdürünün elinde belge olmadan çıkıp buranın zemini bozuk kameralar karşısına çıkıp konuşmak akıl mantık işi deyil ozaman yenisi yapılınca orada durma

İzzet
İzzet - 1 yıl Önce

Elazığ nelerle uğraşıyor, enerjisini nelere harcıyor?. Yazık sahipsiz güzel şehrimize....

Halim
Halim - 1 yıl Önce

Akıl mantık Elazığ sevgisi galip geldi. Doğru olan bu Metin bey e teşekkür ederiz


SIRADAKİ HABER

banner103

banner109