Milletvekili Demirbağ, Muhtarları Dinledi

Akpınar Mahallesi’nde muhtarların sorunlarını dinleyen AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Elazığ’a yakışır hizmetlerin yapıldığını ifade etti.

Milletvekili Demirbağ, Muhtarları Dinledi

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Akpınar Mahallesi’nde muhtarları dinledi.

Akpınar Mahallesi Muhtarı Raif Acar, Milletvekili Demirbağ’a dilek ve temennilerini ilettiklerini söyledi.

Her hafta memleketlerinde olmaya gayret gösterdiklerini söyleyen Milletvekili Zülfü Demirbağ, Elazığ’a yakışır hizmetlerin yapıldığını ifade etti.

DEMİRBAĞ: İSTİŞAREDE BULUNACAĞIZ

Milletvekili Demirbağ, “Dün itibari ile Elazığ’a geldik. Diyanet işleri başkanımızda malum ilimize teşrif ettiler. Kendilerini burada ağırladık. Baskil’de bir açılışta beraber olduk. Güzel bir Kuran kursu binasının açılışında beraber olduk. Daha sonra Harput’u gezdirdik. Ve sonrasında kendisini uğurladık. Bugünde Akpınar mahallemizde muhtar arkadaşlarımızı ziyaret ettik. Taziye evini görmüştük güzelde olmuş. Belediye başkanımıza da teşekkür ediyoruz. Elazığ’ımıza yakışır güzel hizmetler yapılıyor. Muhtar arkadaşlarımızda inşallah bir araya geleceğiz. Her zaman olduğu gibi ilimizin mahallelerimizin sorunları ile ilgili kendileri ile istişarede bulunacağız. İlgili mercilere iletmek suretiyle çözüme sunacağız” dedi.

Elazığ Muhtarlar Dayanışma Dernek Başkanı Murat Gülbasan, Milletvekilinin sürekli yanlarında olduğunu söyledi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner109