Milletvekili Demirbağ: Spor Kompleksi Palu Gençliğimize Hayırlı Olsun

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Palu İlçesinde yapımı devam eden spor kompleksi ile ilgili açıklamada bulundu. Milletvekili Demirbağ açıklamasında, “Spor kompleksi Palu’muza, Palu gençliğimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Milletvekili Demirbağ: Spor Kompleksi Palu Gençliğimize Hayırlı Olsun

Elazığ genelindeki spor yatırımları devam ediyor.

Bu kapsamda Elazığ’ın Palu ilçesinde, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından finanse edilen yatırım programı kapsamında Palu Belediyesi tarafından ihalesi yapılan spor salonu ve gençlik merkezi inşa çalışmalarının %65’i tamamlandı.

Çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından ilçe hizmetine sunulan saha ve aynı komplekste yer alan sentetik saha ile spor salonu ve gençlik merkezi, Palu’daki gençlere spor kompleksi olarak hizmet verecek.

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, çalışmaların devam ettiği Palu Spor Kompleksi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

GENÇLİK MERKEZİ, SPOR SALONU, 4 ADET HALI SAHA VE 2 ADET AÇIK BASKETBOL SAHASI

Çalışmalarının bitmesinin ardından Palu’ya önemli bir yatırımın daha kazandırılmış olacağını dile getiren Milletvekili Demirbağ; “Palu ilçemizdeki spor kompleksimizin çalışmaları devam ediyor. Çalışmaların bitmesiyle hayata geçirilecek olan Spor Kompleksimizde; gençlik merkezi, spor salonu, 4 adet halı saha ve 2 adet açık basketbol sahası yer alacak.” dedi.

DEMİRBAĞ: PALU’MUZA, PALU GENÇLİĞİMİZE HAYIRLI UĞURLU OLSUN

Palu gençliği için önemli bir yatırımın hayat bulacağını da ifade eden Milletvekili Zülfü Demirbağ, “Gençliğimiz, ülkemizin geleceğidir. Bu doğrultudan yola çıkarak Palu ilçemizdeki spor kompleksi yatırımımızdan gençlerimiz istifade edecektir. Geleceğimiz olan gençlerimizin bütün sosyal ve sportif ihtiyaçlarını karşılayacak olan bu tesisimizde, Palulu gençlerimiz gençlik merkezimizde sosyal ve kültürel faaliyetlerden, spor tesislerimizde de sportif etkinliklerden istifade edecektir. Palu’muza, Palu gençliğimize hayırlı uğurlu olsun. Çalışmalarından ötürü Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Abdulsamet Eren’e de teşekkür ediyorum” ifadesinde bulundu.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109