Milletvekili Demirbağ, Sugözü Mahallesi’ni Gezdi

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Sugözü Mahallesi sakinleriyle buluştu.

Milletvekili Demirbağ, Sugözü Mahallesi’ni Gezdi

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Sugözü Mahallesi sakinleriyle buluştu.

GÜNDOĞAN: KENDİSİNDEN RİCA ETMİŞTİK. KIRMADI BİZİ

Muhtar Seda Gündoğan, “Sayın Milletvekilimiz Zülfü Demirbağ bugün mahallemize geldi. Kendisinden rica etmiştik. Kırmadı bizi. Bugün mahallemize geldi. Kendisine sorunlarımızı anlattık. Yardımcı olacağı konusunda da bize söz verdi. Mahallemize geldiği için kendisine çok teşekkür ediyorum” dedi.

DEMİRBAĞ: SUGÖZÜ’NDE OLDUKÇA FAYDALI BİR TOPLANTI YAPTIK

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, “Bu akşam Sugözü mahallemize geldik. Hem muhtarımıza, hanım kardeşimize hayırlı olsun diyelim dedik. Muhtar seçildikten sonra ilk defa geliyoruz. Hem de Sugözü Mahallemizi ziyaret etmiş olduk. Gerek hanım kardeşlerimizin gerekse diğer kardeşlerimizin soruları oldu. Yapılacak konutlar konmuşunda, deprem uygulamaları konusunda, AFAD’ın Toplu konut konusunda soruları oldu. Onu da bugüne kadar ki yaptığımız toplantılar, edindiğimiz tecrübe çerçevesinde cevaplamaya çalıştık, aydınlatmaya çalıştık. Sugözü’nde oldukça faydalı bir toplantı yaptık. Ben sıcak karşılamalarından dolayı bütün hemşehrilerimize teşekkürlerimi arz ediyorum” diye konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Fahri
Fahri - 1 yıl Önce

Ne mutlu Sugözülülere şimdi oraya çok proje ve yatırım gelir. Sugözü ihya olur.

GAKGOM
GAKGOM - 1 yıl Önce

ELAZIĞA GELMİŞ GEÇMİŞ EN ZARARLI.SEN NEYE YAŞIYORSUN NEYİN KAFASINI YAŞIYORSUN ,YÜZÜNÜ GÖRMEK İSTEMİYORUZ KOLTUK DELİSİ SEVDALISI..TEK DİKİLİ AĞACIN MI VAR ELAZIĞ DA ..

Sugözü sakini
Sugözü sakini - 1 yıl Önce

Muhtar hanım çağrı merkezinde çalışmaktan ,muhtar olduğunu hatirlayabilmis mi ,e-devlet bu muhtarlardan çok daha faydalı yazık günah aldığı paraya

Vodafone
Vodafone - 1 yıl Önce

Bu kız Vodafone çalışıyor ,12 saat çalışıyoruz muhtarlıgi gece mi yapıyor

Hasan Çelik
Hasan Çelik - 1 yıl Önce

Allah aşkına yazık bu Elazığ' a.. Bu yeteneksiz, liyakatsiz, hiçbir vasfı olmayan zatın Elazığ milletvekili olması çok acı bence... Elazığ bu kadarını da hak etmiyor.

SIRADAKİ HABER

banner103