Milletvekili Demirbağ TYP Alımıyla İlgili Açıklama Yaptı

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ Toplum Yararına Programı kapsamında Elazığ İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerinde kullanılmak üzere 672 kişinin noter huzurundaki kura çekimi ile alınacağı açıklamasını yaptı.

Milletvekili Demirbağ TYP Alımıyla İlgili Açıklama Yaptı

Adalet ve Kalkınma Partisi Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ TYP (Toplum Yararına Program) kapsamında 672 kişinin noter kurasıyla işe alınacağını belirtti.

672 kişinin dokuz ay süreyle işe alınacağını ifade eden Milletvekili Demirbağ 16-20 Eylül tarihlerinde başvuruların iş kur üzerinden alınacağını, 24-25 Eylül tarihlerinde ise noter huzurunda kura çekimi yapılacağını belirtti.

672 kişiden 500’ün temizlik, 172 kişinin de okullarda güvenlik görevlisi olarak çalışacağını kaydeden Demirbağ; 1 Ekim 2019’da TYP kapsamında işe başlayanların, 30 Haziran 2020 tarihine kadar bu kurumlarda görev yapacaklarını söyledi.

Noter kurası sonrasında asıl ve yedek olarak belirlenen adaylar, Elazığ il Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı olarak şehir merkezi ve ilçelerindeki eğitim kurumlarında görev yapacaklar.

Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2019, 14:09
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yalancı yalancı sana kimse inanmaz
Yalancı yalancı sana kimse inanmaz - 3 ay Önce

Yalancı yalancı sözüne kimse kanmaz

ali
ali - 3 ay Önce

sen bu güne kadar neyi doğru yatın ki kur'ayı doğru çekesin Elazığın keneleri.

SIRADAKİ HABER

banner7