Milletvekili Demirbağ ve İl Başkanı Yıldırım, Muhtarları Dinledi

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ ve İl Başkanı Şerafetin Yıldırım, Kurtdere köyüne giderek, Harput bölgesi muhtarlarını dinledi

Milletvekili Demirbağ ve İl Başkanı Yıldırım, Muhtarları Dinledi

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ ve İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Kurtdere Köyü’ne gitti.

Milletvekili Demirbağ ve Başkan Yıldırım’a, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ali Şiş, İl Genel Meclis Başkanı İbrahim Şerbet, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ömer Faruk Çelik, kurum müdürler ve AK Parti yönetimi de eşlik etti.

Kurtdere köyünde Harput Bölgesi muhtarları ile bir araya gelen Demirbağ ve Yıldırım, sorun ve talepleri dinledi.

AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, sürekli muhtarlarla iç içe olduklarını söyledi.

Başkan Yıldırım, “Biz zaten sürekli iç içeyiz. Zaman zaman muhtarlarımız bizi ziyarete gelip, sorunları getiriyorlar. İl genel meclis başkanımız meclis üyeleri ile beraber zaten takibini yapıyor. Birde milletvekilimiz ile yerinde muhtarlarımızı ziyaret edip hem hatırlarını sormak hem de sorunları yerinde dinlemek adına beraber olduk” diye kaydetti.

Milletvekili Zülfü Demirbağ, kurum müdürleri ile birlikte muhtarları dinlediklerini ve sorunların daha hızlı çözülmesi için ellerinden geleni yapacaklarını kaydetti.

Milletvekili Demirbağ, “Köylerimizin böyle sorunlarının çözülmesi noktasında fonksiyon icra eden bürokrat, resmi kurum idarecisi arkadaşlarımız ile beraber olduk. Burada birebir sorunları kendileri iletsinler. Bizde icap ettiği yerde müdahil olalım. Sorunların çözümünde hızlı bir şekilde üzerimize düşeni yapalım” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner109