Milletvekili Erol: 11 Eylül’de 23 Milletvekilimizle Elazığ’a Geliyoruz

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, açıklamalarda bulundu.  Milletvekili Erol açıklamasında, “Cesaretleri varsa Giresun’a tanınan ve verilen yardımları Elazığ içinde isteyecek kadar basın açıklaması yapıp iktidarı bu çifte standarttan dolayı kınasınlar” dedi.

Milletvekili Erol: 11 Eylül’de 23 Milletvekilimizle Elazığ’a Geliyoruz

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Sel felaketinin yaşandığı Giresun Dereli ilçesine 73,5 milyon lira ödenek gönderildiği,  esnafın 50 bin liraya kadar olan zararının tamamı, bu rakamı aşanların da 50 bin liralık kısmının hibe olarak verileceği, KOBİ'ler için 100 bin liraya kadar faizsiz kredi desteği sağlanacağı  Giresun'da bir daha böyle bir afet yaşanmaması için toplam keşif bedeli 1 milyar 290 milyon lirayı bulan projenin hayata geçirileceği,  Köylerde 250 köy konutu inşa edileceği  altında ahır ve üstünde de konutun  olacağı açıklandı. 

24 Ocak'ta meydana gelen 6.8'lik depremde Elazığ'da 37, Malatya'da 4 olmak üzere 41 kişi hayatını kaybederken, 20 binden fazla konut ise ağır hasar gördü.

Fakat Elazığ’da bu kadar can ve mal kaybı olmasın rağmen Giresun kadar Elazığ’a destek verilmedi.

Elazığ’da esnaflara hibe verilmezken, köydeki konutlar ise tek katlı yapıldı. 

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Giresun’a verilen desteğin Elazığ’a verilmemesi hususunda tepki gösterdi.

EROL: 11 EYLÜLDE 23 MİLLETVEKİLİMİZLE ELAZIĞ’A GELİYORUZ

Milletvekili Gürsel Erol açıklamasında, “Elazığ sahipsiz dediğimizde bizi ihanetle suçlayıp TOKİ koridorlarında ihale takip edenler,  ihaleler bitmiş olacak ki konuşmaya başlamışlar.  Cesaretleri varsa Giresun’a tanınan ve verilen yardımları Elazığ içinde isteyecek kadar basın açıklaması yapıp iktidarı bu çifte standarttan dolayı kınasınlar. Bizde samimiyetlerini görelim. Ayrıca sahipsiz Elazığ'a sahip çıkmak için 11 Eylülde 23 milletvekilimizle Elazığ’a geliyoruz” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Ertürk
Ertürk - 2 yıl Önce

"Yb" nerdesin birader, Gürsel Erol şov yapıyor bak(!) Hadi gel de yine kinini ve nefretini kus. Facebook sayfalarından ve yandaş medyadan öğrendiğin birkaç yalan argümanı papağan gibi tekrarla ve rahatla.

Yb
Yb @Ertürk - 2 yıl Önce

Allah sizi bildiği gibi yapsın inşallah.

Akçakiraza Selam
Akçakiraza Selam @Ertürk - 2 yıl Önce

Yb denen arkadaş Elazığın tek vekili GÜRSEL EROLDUR koca kafana sok bunu. Saçma sapan yorumlar yazma meşgul etme bu haber kanalını yazdıklarına dikkat et tamam mı?

Darkman
Darkman @Ertürk - 2 yıl Önce

Ybnin soyledikleri kendi fikirleri degil baskasinin agziyla konusuyor. Herkes kadasini oyle doldurmus.. o ona ogretilen bilgileri kendiniynki gibi benimsemis..Yarin öbürgin bir kitap açip okusa arastirsa kendinden zıt goruslu insanlarla seviyeli istisareler etse kendi ogrendigi bilgilerle kendi fikri o zaman olusacak. O zaman gercekleri gorecek.Dogru bildigimiz o kadar cok yanlis varki.Okuyun arastirin arkadaslar.İstisare edin ozellikle sizinle zıt ve karşıt fikirli insanlarla oturun konuşun.Boyle köri korune chpye gunahimi vermem chp söyle demeyin.Kendinizi gelistirin

Çaydaçıra
Çaydaçıra @Ertürk - 2 yıl Önce

Ertürk bey ile ybnin yazdıklarına bakınca kafa yapısı çok net anlaşılıyor.Yb gibilere kafa yormamak lazım fazla

Sadi
Sadi @Ertürk - 2 yıl Önce

Yb sen ne degisik bi tipsin ? bende daha onceki yorumlarini gordum . erturk bey ne diyor sen ne soyluyorsun . Once bir oku snra konus. bir partiyi desteklememen daha kotu zaten buna ragmen gursel erola surekli şovcu filan diyodun.. bak burada akpli oldugunu soyleyen ama gursel erola hak veren kisilerde yorum yapiyor.sen kafana bir kere chp kotu diye yerlestirmissin bu yuzden dogrulari gremiyosun .

Ertürk
Ertürk @Ertürk - 2 yıl Önce

Absürt. Trajikomik. Trajik. Acayip. Enteresan.

Yb
Yb @Ertürk - 2 yıl Önce

Böyle yaptığınız için chpye içim ısınmıyor.chpnin karnesi çok kabarık.senin mv çok iyi ise gitsin bağımsız aday olsun.chpden değil.ben size cevap bile vermek istemiyorum.

Yb
Yb @Ertürk - 2 yıl Önce

Böyle yaptığınız için chpye içim ısınmıyor.chpnin karnesi çok kabarık.senin mv çok iyi ise gitsin bağımsız aday olsun.chpden değil.ben size cevap bile vermek istemiyorum.

Yb
Yb @Ertürk - 2 yıl Önce

Böyle yaptığınız için chpye içim ısınmıyor.chpnin karnesi çok kabarık.senin mv çok iyi ise gitsin bağımsız aday olsun.chpden değil.ben size cevap bile vermek istemiyorum.

Yb
Yb @Ertürk - 2 yıl Önce

Kimmiş papağan?kim kimi körükörüne savunuyormuş savunuyormuş belli? Ben hiçbir partiyi savunduğumu hiçbir milletvekilinin isminide vermedim iyi diye.herhangi bir partiyi savunmakta zorunda değilim.siz sürekli birilerine yaranmak için bazı insanları

Ertürk
Ertürk @Ertürk - 2 yıl Önce

Birader, kimse sana hakaret etmiyor. Daha cümlene başlarken "beyinsiz" diyerek başlıyorsun, sonra da "bana hakaret ediyorsun" diyorsun. Şaka gibi. Ben ne yazmışım? Senin daha önceki Gürsel Erol ve CHP haberlerine yaptığın yorumları dile getirmişim. Bir gerçeği vurgulamışım. Aynısını yapmadın mı? İnkâr mı ediyorsun? Senin yaptığın kin kusmak değil mi? Yaptığını söylemek ne zamandan beridir hakaret oluyor? "CHP'ye günahımı vermem" diyen biri bir de ikna edilmeyi bekliyor. Daha önce birçok Gürsel Erol ve CHP haberinde bunları yaptın. Ben de tekrar gelip yorum yazacağını düşündüğüm için bu yorumu yaptım. Doğru söyleyen kişileri ötekileştiriyorsun, saygısızlık ediyorsun. Sonra bir de saygı bekliyorsun. Saygı görmek istiyorsan saygı göstereceksin. Şimdi, Sayın Gürsel Erol, her zaman olduğu gibi memleketimiz ile ilgili bir konuyu dile getiriyor. Bu konuda ne düşünüyorsun? Sence de Sayın Gürsel Erol'un dedikleri doğru mu? Katılıyor musun? Katılmıyorsan neden katılmıyorsun? Ayrıca, ben senin neyini ikna edeyim? Gerek var mı? Senle bir ortak paydada nasıl buluşabiliriz? Sende o olgunluğu göremiyorum. "Evet, dediklerin doğruymuş. Ben yanlış biliyormuşum, haklısın" diyecek bir kişi misin? Değilsin. Daha geçen gün yine bu haberin aynısına, Gürsel Erol'un memleketin sorunlarını dile getirdiği başka haberlere şu yorumları yapmıştın: "CHP zihniyeti berbat. Türkiye’nin başına bela bir parti ve milletvekillerine gelince, onlar da tam bir fiyasko. Günahımı vermem. Başka işleri yok mu? Gidip içkilerini içsinler. Fosilleşmiş CHP, Elazığ'dan uzak durun. Memleket düşmanları. CHP iyi olsaydı şimdiye kadar çoktan iktidar olmuştu. Kimse size ve sizin zihniyetinize güvenmiyor. Gürsel Erol şov yapıyor". Adam memleketin sorunuyla ilgileniyor, doğruları konuşuyor sen adama kalkıp "memleket düşmanı" diyebiliyorsun. Bu kin değildir de nedir? Bunu yapan adam bir de saygı bekliyor. İnanılır gibi değil. Şimdi soruyorum, bu zihniyetteki biri nasıl ikna edilebilir? Sen bu kafadayken, senle nasıl ortak paydada buluşabiliriz, söyler misin? Sorun CHP, AKP, MHP veya başka parti değil. Sorun yanlışa doğru diyecek kadar partizanlaşmak. Doğruları görmemek. Sorun, oy verdiğin kişileri değil de, oy vermediklerini eleştirmek. Eleştirmek de değil, terbiyesizlik etmek. Doğruları söyleyen insanları kötülemek. Sorun bu. Ben CHP'nin veya Gürsel Erol'un avukatı değilim. Burada Gürsel Erol'u destekleyen hiçbir kişi de öyle değil. Biraz kafası çalışan, doğruyu yanlışı ayırt edebilecen kişi gerçekleri görüyor. Ben ve diğer yorumcular, adaleti, doğruyu ve gerçeği savunuyoruz. Biz, ülkemiz ve memleketimizin hali ortadayken bu duruma göz yuman, kulak tıkayan, ses etmeyen, gıkını çıkarmayanlara karşıyız. Anladın mı?

Yb
Yb @Ertürk - 2 yıl Önce

Beyinsiz insanlarla işim yok benim.sizinle polemiğe girmiyorum.dünyada tek bir chp kalsa yinede tek bir oy bile vermem .beni ikna etmen gerekirken bana hakaret ediyorsun.böyle insan kazanılmaz.kaybedilir,kendine dost yerine düşman kazanırsın.seninle

Sinan Çok
Sinan Çok - 2 yıl Önce

Sayın vekilim hiç kendini üzme bu yapılan Elazığlıya, bizlere müstehaktır, Elazığ lı bunu fazlasıyla çoktan hakediyor
Çünkü Elazığ seçimlerde AKP nin anlayacağı dilden AKP ye gereken şamarı indiremedi

Deniz
Deniz - 2 yıl Önce

Şehrime yazık gerçekten üzülüyorum artık.Öz annenin üvey evladı gibi olduk hep yazıklar olsun sesi çıkmayanlara uyumaya devam edenlere.

Kral 23
Kral 23 - 2 yıl Önce

Bu şehir kandırıldı dışlandı malatya bölge müdürlükleri hepsi orada yatırım oraya giresun afet bölgesi Elazığ geri kaldı büyükşehir yapılmadı Gürsel.erol. sonuna kadar Büyük Lider Elazığ sahipsiz kandırıldı

Karşıyakalıyız
Karşıyakalıyız - 2 yıl Önce

Gel vekilim gel ne halde Elazığ Halkı yıkık dökük virane şehir

Bedo
Bedo - 2 yıl Önce

AK PARTİ'ye oy veren bir birey olarak söylüyorum, Gürsel EROL bey eğer bu süreci halka izah edebilirse AK PARTİ artık ELAZIĞ'ı kaybetmiştir demektir.

Fk
Fk - 2 yıl Önce

Sabirsizlikla bir sonraki mv secimlerini bekliyorum,sonuc degisecekmi diye??? Ama hic sanmiyorum,her zamanki gibi yine gaza geleceksiniz ve ardindan yine sizlanip vah vah edeceksini!!!!

Mehmet Sezai Aydıngöz
Mehmet Sezai Aydıngöz - 2 yıl Önce

Yine uyanıklar,cazgırlar ve dalkavuklar etrafınızı saracak ciddi vakarlı ve ağırbaşlı vatandaşlar geride kalacak.Niteliksiz talepler ön plana çıkacak ve ciddi sorunlar arka planda kalacak.


SIRADAKİ HABER

banner103

banner109