Milletvekili Erol, Ankara ve İzmir’den Elazığ’a Gelen Polis Ekipleriyle Bir Araya Geldi

CHP Elazığ Milletvekili Erol, bina yıkım yerlerindeki incelemelerini sürdürürken nöbette olan Ankara ve İzmir’den Elazığ’a gelen polis ekipleriyle bir araya geldi.

Milletvekili Erol, Ankara ve İzmir’den Elazığ’a Gelen Polis Ekipleriyle Bir Araya Geldi

Elazığ İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerinin yanı sıra çeşitli illerden gelen polis ekipleri de 24 saat aralıksız çalışıyor.

Hem çadır kentlerin hem de yıkımı devam eden yapıların bulunduğu bölgede güvenliği sağlayan polisler, yağışlı ve soğuk hava demeden görevini yerine getiriyor.

Öte yandan depremzedelerle yakından ilgilenen polisler, onların acısına ortak olup destek oluyor.

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, sahadaki çalışmalarına devam ediyor.

Milletvekili Erol, bina yıkım yerlerindeki incelemelerini sürdürürken nöbette olan Ankara ve İzmir’den Elazığ’a gelen polis ekipleriyle bir araya geldi.

Milletvekili Erol, gece gündüz demeden fedakarlıkla çalışan polislere biraz moral olsun diye, Ankara İl Emniyet Müdürü Servet Yılmaz ve İzmir İl Emniyet Müdürü Hüseyin Aşkın’ı telefonla arayarak o illerden gelen polis ekipleriyle görüştürdü.

Polis ekipleri yaptığı telefon konuşmasında, “Sayın Müdürüm, Elazığ bize çok iyi bakıyor hava soğuk ama hiç burada üşümüyoruz” söylemesi üzerine duygu dolu anlara sahne oldu.

Polis ekipleri Milletvekili Erol’a bu duyarlı davranışından dolayı teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2020, 15:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103