Milletvekili Erol, Başkan Arslan’a Destek Oldu

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Asilhan Arslan’ın girişimleri ile başlatılan vergi ödemelerinin 2021 yılına yayılması ve kısa çalışma ödeneğinin yıl sonuna kadar uzatılması kampanyasına destek olduğunu belirtti. Erol, “Elazığ’dan yükselen bu çağrıya sorumluluk sahibi hiçbir makamın kulak tıkamaması gerekmektedir” dedi.

Milletvekili Erol, Başkan Arslan’a Destek Oldu

ETSO Başkanı Asilhan Arslan, iş dünyasının ekim ayında başlayacak vergi ödemelerinin 2021 yılına yayılması ve kısa çalışma ödeneğinin yıl sonuna kadar uzatılmasının iş dünyasına önemli destek sağlayacağını söylemişti.

Arslan, taleplerinin TOBB öncülüğünde ilgili bakanlıklara ulaştırıldığını da belirtmişti.

Cumhuriyet Halk Partisi Gürsel Erol, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan’ın girişimlerine destek olduğunu belirtti.

EROL: HİÇBİR MAKAMIN KULAK TIKAMAMASI GEREKMEKTEDİR

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, “Elazığ TSO Başkanı Asilhan Arslan’ın ilimizde faaliyet gösteren iş insanlarına yönelik; vergi borçlarının 2021 yılında ödenmek üzere makul bir takvime bağlanması ve kısa çalışma ödeneğinin yılsonuna kadar uzatılması ile ilgili gayretleri bizim açımızdan son derece haklı ve değerli taleplerdir. Elazığ esnaf ve sanayicisine bir nebze olsun can suyu olacak bu çağrıyı yürekten destekliyorum. Deprem yaraları sarılmamışken birde pandemi sürecinin getirdiği olumsuz koşullarla nefes alamaz hale gelen iş dünyamızla alakalı yapılan her çabaya katkı vermeye hazırız.  İlimizde çarkların yeniden dönmesi istihdamın daha da azalmaması, kapanan kepenklerin yeniden açılması için Elazığ’dan yükselen bu çağrıya sorumluluk sahibi hiçbir makamın kulak tıkamaması gerekmektedir” dedi.

banner107
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hursit
Hursit - 10 ay Önce

Guzel calismalar desteklenmeli.Sayin vekili seviyoruz,Diger efendilerin isine gelmiyor mu ? Bir ses verseler

SIRADAKİ HABER

banner103