Milletvekili Erol, Çadırlarda Kalan Ailelerle Bir Araya Geldi

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Elazığ’ın farklı yerlerinde kurulan çadırlarda yaşamlarını sürdüren depremzede aileleri ziyaret etti. Milletvekili Erol, kış şartlarının etsini göstermesi nedeniyle zor günler geçiren depremzedeler için devlet ve millet başta olmak üzere kendilerinin de ellerinden gelen tüm imkanı sağlamaya çalıştıklarını aktardı.

Milletvekili Erol, Çadırlarda Kalan Ailelerle Bir Araya Geldi

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Elazığ’ın farklı yerlerinde kurulan çadırlarda yaşamlarını sürdüren depremzede aileleri ziyaret etti.

EROL: YARALARIN SARILMASI İÇİN YOĞUN BİR ÇABA GÖSTERİYOR

Ziyaretlerini sürdüreceklerini aktaran Milletvekili Erol, “Kurulan çadırlarda yaşayan vatandaşlarımızı her fırsatta olduğu gibi bugünde ziyaret ettik. Gerçekten bu soğuk havada çadırda yaşamak çok zor. Devlet ve millet olarak tüm yurttaşlarımız yaraların sarılması için yoğun bir çaba gösteriyor. Bizlerde depremzede kardeşlerimizin yaşamış oldukları sıkıntıları hafifletmek için eksik olan malzemelerin tamamlanması konusunda gerekli çalışmaları yapıyoruz. Eminim ki kısa sürede aileler, çadır kentlerden kurtularak geçici barınma merkezlerine yerleştirilecek. Burada bize ne görev düşüyorsa yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz" dedi.

banner73
YORUM EKLE
YORUMLAR
osman demir
osman demir - 4 ay Önce

istanbul ve izmir belediyesinin yardımları neden hep aynı bölgede kaldı diğer insanlara ulaştırılmadı.
sadece gezip eleştirmekle olmuyor.

SIRADAKİ HABER

banner7