Milletvekili Erol, CHP Parti Meclisi Üyeliğine Seçildi

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, CHP’lilerin oylarıyla Parti Meclisi Üyeliğine seçildi.

Milletvekili Erol, CHP Parti Meclisi Üyeliğine Seçildi

CHP’de 37. Olağan Genel Kurul’da Kemal Kılıçdaroğlu’nun yeniden Genel Başkan seçilmesinin ardından gözler parti meclis üyeliği seçimlerine çevrilmişti.

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, geçtiğimiz günlerde CHP Parti Meclisine üyeliğine aday olduğunu açıklamıştı.

KILIÇDAROĞLU KENDİ LİSTESİNDE YER VERMEDİ

Parti Meclisi Üyeliğine aday olduğunu açıklayan Elazığ Milletvekili Gürsel Erol’a Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’ndan destek gelmedi. Kemal Kılıçdaroğlu, kendi listesinde Milletvekili Gürsel Erol’a yer vermedi.

SEÇİME GİRDİ KAZANDI!

Parti Meclisi Üyeliği için yapılan seçimlere giren Milletvekili Gürsel Erol, parti delegelerinin oylarıyla CHP Parti Meclisi Üyeliğine seçildi. Gürsel Erol, seçimlerde 824 oy aldı. 

PARTİ TABANINDAN EROL’A DESTEK

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na rağmen CHP’nin Parti Meclisi Üyeliği’ne giren Milletvekili Gürsel Erol’a parti tabanında destek olduğu görüldü.

Güncelleme Tarihi: 27 Temmuz 2020, 12:35
banner89
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ethem gülbay
Ethem gülbay - 6 ay Önce

Tebrikler. Adam bileğinin hakkıyla kazandı. Üstelik hem genel başkan ve Elazığ il örgütü aleyhinde çalışmasına rağmen

Ahmet
Ahmet - 6 ay Önce

Haydar çomarı bizden uzak Arabistana bilinçli seçmen olman dileğiyle

Kenan
Kenan - 6 ay Önce

Haber doğru ise, hak etti hakkını aldı derim, CHP delegesinin bilinçli olduğunu düşünüyorum. Başarılar diliyorum, Elazığ için gururdur diye düşünüyorum, tebrik ediyorum.

Haydar Kardeş
Haydar Kardeş - 6 ay Önce

Yorumunu düzelt haydar kardeş. Elazığın gelmiş geçmiş en BAŞARILI milletvekili GÜRSEL EROLDUR...

tuncay
tuncay - 6 ay Önce

diğer vekiller de bu adam gibi olsa elazığ farklı bir noktada olurdu.

Murat Gül
Murat Gül - 6 ay Önce

Gerçekten emek liyakat işinin ehli.elazığın unutulan merd dürüst e garibanın yanında.elazığın mümtaz şahsiyeti.kaybetmek pahasına bu vatan için harç olmayı göze alan güzel insan teşekkürler.yolun açık olsun

Karşıyaka Aşkı
Karşıyaka Aşkı - 6 ay Önce

Elazığ seninle her zaman gurur duyuyor. Adam gibi adamdır Gürsel Başkan. Mecliste Elazığın sorunlarını dile getiren, her platformda Elazığa destek veren sayın vekilimizi bir AKP li olarak çok seviyorum başarılarınızın devamını dilerim...

Sarıgil23
Sarıgil23 @Karşıyaka Aşkı - 6 ay Önce

Ben mhpli değilim bozo ilk defa bu haber kanalını takip ediyorum

Ozan
Ozan @Karşıyaka Aşkı - 6 ay Önce

kardes sen gecen gun mhpli degil miydin ? simdide akpli olup gursel erolu mu destekliyorsun ? sasirtiyorsun bizi.insanin aklina su soruda gelmiyor degil : gursel erol bu kadar iyiyse niye oy vermedin ?

Mehmet
Mehmet - 6 ay Önce

Delegelerden en yüksek oylardan birini parti teşkilatı listeye konuşmamasına rağmen listeyi delerek parti meclisine girdi, tebrikler, başarılar diliyoruz..


SIRADAKİ HABER

banner7