Milletvekili Erol: “Çözüm Türkiye’de 14 gün sokağa çıkma yasağının ilan edilmesidir”

Geçtiğimiz günlerde vücut kırgınlığı şikayeti üzerine hastaneye giden ve yapılan tetkikler sonucunda Covid-19 testi pozitif çıkan CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Covid-19’la mücadelenin bireysel tedbirlerle değil de tüm Türkiye’de sokağa çıkma yasağının ilan edilmesi ile mümkün olacağını söyledi.

Milletvekili Erol: “Çözüm Türkiye’de 14 gün sokağa çıkma yasağının ilan edilmesidir”

Bir dizi programlara katılmak üzere Elazığ’da bulunan Milletvekili Gürsel Erol, geçtiğimiz günlerde halsizlik ve vücut kırgınlığı üzerine bir hastaneye giderek tedavi olmuş, burada yapılan tetkikler sonucunda Milletvekili Erol’un Covid-19 testinin pozitif olduğu belirlenmişti.

Bunun üzerine Milletvekili Erol, Elazığ’dan tedavinin devamı için Ankara’ya gitti.

Sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilen Milletvekili Gürsel Erol’dan bir açıklama geldi.

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, yaptığı açıklamada bireysel tedbirlerin Covid-19 virüsünün yayılımını önlemede yararlı olmadığını belirterek, çözümün tüm Türkiye’de 14 gün sokağa çıkma yasağı ile olacağını söyledi.

EROL: ÇÖZÜM 14 GÜN SOKAĞA ÇIKMA YASAĞININ İLAN EDİLMESİ

Milletvekili Erol’un açıklaması ise şöyle; “Covid19’da mücadele yalnızca bireysel tedbirlerle olması mümkün değildir; çözüm tüm Türkiye’de 14 gün sokağa çıkma yasağının ilan edilmesidir.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kapalıyık
Kapalıyık - 2 ay Önce

Kasa boş kriz var sen diyisin 14 kapatak tükkanı çözüm mü bu

Cafer
Cafer - 2 ay Önce

Helal olsun ne zeka be .Adam pozitif hala şov peşinde.Fakir fukara sokak satıcıları,Îsyerlerinde sigortasız günlük yevmiye ile çalışıp evine ekmek götürenin hali senin umurunda mı?Bu kadar memlekette tıp bilim adamı bunu öngöremedi,bir lise mezunu allame bu işi çözdü.Şu halimize bakın,seçtiğiniz insanları araştırmadan sormadan rey verirseniz böyle absürd konuşmalarla karşı karşıya kalırsınız.Tok açın halinden ne anlar.

Erol
Erol @Cafer - 2 ay Önce

Burada bir tane absürt konuşan var, o da sensin. Yıllardır aynı adamlara oy verip duranlar gelmiş "seçtiğiniz insanları araştırmadan sormadan oy vermeyin" diyor. Güler misin ağlar mısın. Fakir fukara, iş yerinde sigortasız çalışan garibanlar ve evine ekmek götüremeyen insanlar senin umrunda mı peki? Umrunda olsaydı yıllardır aynı adamlara oy vermezdin. Sanki o bahsettiğin fakir fukaranın sorumlusu Gürsel Erol. Ayrıca, insanların gelirlerini ve ihtiyaçlarını karşılamak kaydıyla 14 gün yasak yapılmalı. Senin oy verdiklerin karşılayabilir mi?

gakgo
gakgo - 2 ay Önce

yaw dur vekilim, daha sen karantinadasın, kendin bi iyileş sonra siyasete devam edersin önce kendi canan bak

mehmet
mehmet - 2 ay Önce

küçük 1 bakkal için bile 14 gün kapalı kalmak felaketken memleketinin tümünün 14 kalması herkes için felaket olur. ayrıca ülkemiz turizm geliri konusunda oldukça iyi konumda iken 14 gunluk sure sonunda dışarıdan hiç kimsenin gelmemesi gerekir ki bu sizin daha iyi bildiğiniz turizm sektörünü derinden yaralar, belki giriş yapanlar test yapılsın şeklinde karşı çıkacaksınız ama temaslı biriinin giriş yaparken negatif olup 4 5 günlük kuluçka süresinin sonunda pozitif olması halinde noolacak? süper bulaştırıcılar memleketi vürise kırdırmayacak mı? yine mi 14 karantina??? bu döngünün sonu ne olacak vekilim

Anestezi
Anestezi - 2 ay Önce

Sayın vekilim Sahipsiz Elazığ deyince zorlarına gidiyor Feti Sekin şehir Hastanesine Başhekim arıtamadılar Corana belasına rağmen malesef hastenede idari yönden boşluk var lütfen dile getirin

SIRADAKİ HABER

banner7