Milletvekili Erol: Gerçekle İlgisi Olmayan Değerlendirmeler Bizleri Üzmüştür

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol bazı basın yayın organlarında yayımlanan ve doğru olmayan iddialarla ilgili açıklamalarda bulundu.

Milletvekili Erol: Gerçekle İlgisi Olmayan Değerlendirmeler Bizleri Üzmüştür

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, ELİKAD Başkanı Prof. Dr. Yasemin Açık’la ilgili bazı basın yayın organlarıyla yer alan gerçek dışı iddialarla ilgili açıklamalarda bulundu.

EROL: GERÇEKLE İLGİSİ OLMAYAN DEĞERLENDİRMELER BİZLERİ ÜZMÜŞTÜR

Milletvekili Gürsel Erol açıklamasında, “CHP Elazığ Eski İl Başkanı’nın oğlunun düğününde sunucunun takı merasiminde Prof. Dr. Sayın Yasemin Açık’ın ismini anons etmesi bazı basın yayın organları tarafından farklı bir yere çekilmiştir. Gerçekle hiçbir ilgisi olmayan değerlendirmeleri üzüntüyle takip etmekteyiz. Prof. Dr. Açık, Elazığ kamuoyunun tanıdığı ve bildiği bir isimdir. Sayın Açık, herhangi bir partide siyaset yapma özgürlüğüne sahiptir, bunun kararını kendisi verir. Ancak Sayın Açık’ı kamuoyunda Cumhuriyet Halk Partisi ile siyaset yapıyormuş gibi gösterip şahsına yönelik yapılan itham ve algıların kesinlikle doğruluğu bulunmamaktadır. CHP olarak Sayın Açık ile milletvekili adaylığı bağlamında hiçbir görüşmemiz de olmamıştır. Cumhuriyet Halk Partisi’nin Elazığ Milletvekili adayları, parti gelenek ve göreneklerini bilen, parti tabanından gelmiş kişilerden olmuştur, bundan sonra da öyle olacaktır. Kamuoyuna saygılarımla” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 02 Ağustos 2021, 18:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
Gakko
Gakko - 6 ay Önce

Elazığıda karıştırmaya başladınya helal sana Gürsel .Bir bu kalmıştı.

Ne beklidin
Ne beklidin @Gakko - 6 ay Önce

Sen kimden ne beklidin ? bu chp nin olduğu hangi şehirde huzur olmuş ?Bak sırf kendi şehri huzur bulsun diye tunceliden vekil olmadi

Ali Haydar
Ali Haydar - 6 ay Önce

Aklinca o caheletiyle bir prof.degerimizi cehap'ın zehirli okuyla vurmak istedi.Yani aklinca şovmen ajitasyon yaptı ama tutmadı.

357
357 @Ali Haydar - 6 ay Önce

Bu sitenin "ahlak ve karakter abidesi" trollerinden biri de Ali Haydar. Kendisini gördüğünüz an onun gibi olmadığınız için şükredin.

utku
utku @Ali Haydar - 6 ay Önce

çok konuşma ali haydar

Kitlere kadro
Kitlere kadro - 6 ay Önce

Sayin vekilim kitlerde calisan taseron isciler halen kadrolarini alamadiklari gibi somut bir adimda atan yok bu konuda sesimiz olursaniz mutlu oluruz

Mehmet k
Mehmet k @Kitlere kadro - 6 ay Önce

Kadrocu sende her yerde kadro istiyorsun ben sana kadro yolunu gir kpssye al puanını atan mis gibi kadrolu olursun hemde torpilsiz kimsenin hakkına girmeden ömür boyu temiz ekmek yersin

Alp
Alp @Kitlere kadro - 6 ay Önce

O işi halledemez o anca söylenir balondur kendisi

Elazığ 23
Elazığ 23 - 6 ay Önce

Yazdıklarım tamamıyla dogru ,bunların tek bildikleri alevi,Sünni, Türk, Kürt ayrımcılığı,boluculugu yapmak,çünkü başka bildikleri birşey yooooookkk.Haaaa birde taciz, tecavüz hırsızlık,bunların hepsi mahkeme kararı ile sabit.Zaten başlarıda yalan,iftira stmaktan

Erdem
Erdem @Elazığ 23 - 6 ay Önce

Ruhsar pekcan chp bakanı mıydı? kendi bakanlığına yüksek fiyattan dezenfaktan satmıştı hani
üçer beşer onar maaş alanlar chpli mi?
istanbul büyükşehir belediyesinden binlerce dolarlık burs alıp amerikada okuyanlar chpli mi?

sizin kalbiniz mühürlenmiş gözleriniz körermiş.

tacize adı karışanlar mahkeme kararı sonuçlanmadan chpden ihraç edildi zaten.papağan gibi ezberlemişsiniz taciz tecavüz. bu sayede yapılanlara aklınız sıra kılıf uyduruyorsunuz

oktay
oktay @Elazığ 23 - 6 ay Önce

bu kafanın ortak özelliği iki yüzlü ve ahlaksız olması. hiç şaşmaz. insan önce propagandasını ve ölümüne savunduğu kişilere bakar. hırsızlık tecavüz demiş birde. yirmi yıldır ülkeyi yönetenler belli.hırsızlık deyince insan utanır.oy verdikleri partiyi ilahlaştırmışlar.biz oy veriyorsak hiç yanlış yapmazlar kafasındalar.yanlışları doğrulama gibi bir vazife üstlenmişler birde.

bak böyle şeylerde var ama a haber vermiyor tabi bunları:

https://www.birgun.net/haber/5-yasindaki-ogluna-tecavuz-eden-akp-li-refik-yakit-tutuklandi-348061

a haber dün haber yapıyor "Türkiyenin yangın başarısı" şeklinde. şimdi bu haberleri izleyenden ne beklenir zaten?kendisine saygısı olan bunları izlemez.

sdaş
sdaş @Elazığ 23 - 6 ay Önce

Yukarıda kendince yaptığın mantıklı yorumdan sonra bu mesajın oldu mu şimdi? Kinini kusmuşsun hemen? Senin tenkit ettiğin partinin rakibi olan partinin hiç taciz ve tecavüzle işi olmaz değil mi? Şaibeli ölümüyle gazeteci kızcağızı unutma!

Elazığ23
Elazığ23 - 6 ay Önce

Sayın. Yasemin açık hanımefendi kendi isterse zaten milletvekilli listesinde ilk sırada akp den girer her seçimde bu ismin telaffuzu yapılıyor dedikodu ile almazlar deniliyor cahil millet işte sevgili hemşehrilerim yasemin hanımın milletvekili olmak gibi bir derdi yok olsa da zaten milletvekili olurdu bu elazığ olmasada büyükşehirlerden birinden yine olurdu. Gelelim sayın milletvekilimiz Gürsel erol beyin söylemine parti içerisinde gerçekten güzel bir heyecan ve varlık yarattı fakat insanlar hiç değişmedi halen partinizde yanınızda gezenler bir çoğu alevi sünni ayrımı yapıyorlar.ve bu konudan sizin zati halinizin haberi yok sunucu dediğiniz kişi araclarınızda konuşuyor destek amaçlı değil üçbeş kuruş cebine girsin diye yani velhasıl kelam şudur ki yanınızda sizin şahsi menfaatinize duran insanlar yok cebinizdekini seven insanlar geneli olduğu için duruyor .
Ayrıca şunada değinmek istiyorum elazığ için gündem yaratmak yerine elazığın artık menfaatine ve çıkarına CHP belediyelerinin kullanmanızı tavsiye ederim .
Bu kadar yazdığım durumda chp ki olan hemşehrilerimiz karşılığı yok denilip belki kendini avutacaktır ama bunlar sizin gerçekleriniz ve basın danısmanınız halen kaosu dewam etmek de alkol masa hesaplarını ödediği ve bunun ile ilgili partinin içinde aktif görevi olmamak ile beraber partinşze muazzam bir zarar ve tepki toplamakta

zafer dündar
zafer dündar @Elazığ23 - 6 ay Önce

YASEMİN HANIM KAÇ KEZ ADAY ADAYI OLMUŞ Bİ ARAŞTIR İSTERSEN.

Elazığ23
Elazığ23 - 6 ay Önce

Benim sadece uzun demecin oldu partizanlık yapan adımı kullanan şahıs terbisyesizlik yapmasına gerek nickini yazarsın yorumunu yaparsın elazığ 23 olarak sadece uzun demecim oldu benim

baytar
baytar @Elazığ23 - 6 ay Önce

ayrıca elazığın menfaati için chp belediyelerini kullanın demişsiniz de chp hükümette değil.chp belediyeleri elazığa yapacağı yardımlar bile engellenmişken heleki.ayrıca aleviler ve chpliler hiçbir zaman alevi sünni diye ayırmaz.bunun ayrımını yapanların hangi partiden oldukları aşikar.ayrıca yasemin açık daha önce akpden aday olmuştu ama seçilmemişti.kendisinin de sahibi olduğu kanal fırat ve bu sitenin de hangi partiye yakın olduğu da aşikar.

baytar
baytar @Elazığ23 - 6 ay Önce

Beyefendi " Elazığ 23 " rumuzuyla chpye " taciz tecavüz hırsızlık ve yalan " suçlamaları yapan kişi ile sizin yorumunuz arasında fark var ve anlaşılıyor zaten. sizin yorumunuza cevap veren " sdaş" rumuzlu beyefendi sanırım anlayamamış. söz konusu " hırsızlı taciz tecavüz " suçlamaları yapan bu sitenin trollerindendir. canınızı sıkmaya gerek yok. hırsız ve yalan arıyorsa propagandasını yaptıklarına baksınlar

Erdem
Erdem - 6 ay Önce

Erdem efendi,Baykal sadece bir kaseti yayınlandı ,daha 7 tane daha varmış,kaldı,çünkü maksat hasıl oldu .7 CHP'li bir yıl içinde taciz, tecavüz,ırza geçmeden tutuklandı.Hirsizliga gelince Menemen ,Ceyhan belediye başkanları kodeste.Bunlar mahkeme kararı tamam..Anladın mı?Uzatmaya gerek yok.Hem sekreteri,hem arkadaşının karısı ile fuhuş yapan güruh şimdi vekiliniz.Yetti mi?

Erdem
Erdem @Erdem - 6 ay Önce

ben bir suç işleyebilirim.bu hırsızlık olsun.bu suçu işlersem beni hırsızlık suçlayabilirsiniz çünkü suçu ben işlemişimdir.

biri çıkıp derseki elazigsonhaber hrsızdır. bu saçma olur.niye? çünkü elazigsonhaberin yapacağı bir şey yok.suçu ben işledim.

ama elazigsonhaber beni kollar,aklamaya çalışır,bu hırsızlığım ortaya çıkınca bana başka bir görev vererek ödüllendirir,hamaset,koruma, kollama eylemlerinde bulunursa bu elazigsonhaberide hırsız/suçlu yapar.

chp iftiralarına gelirsek,chp değil chp üyeleri suç işlemiştir.chp örgüt olma vasfı sebebiyle yapabileceği tek şey olan bu kişileri partiden atıp yargıya destek olmaktır onu da yapmıştır.ismi suça karıçanlar ihraç edilmiş.

daha ne yapacak?

senin ölümün savunduğun parti ne yapıyor peki?

ensar vakfında sistemli bir şekilde onlarca çocuğa tecavüz edildiğinde ki bunun yönetimde biliyormuş oradaki herkes biliyormuş adamı uyarmışlar kendine sahip ol diye,bunun üzerine "bir kereden bir şey olmaz kurumu kötülemeyin" diyen chp miydi?

burnuna pudra şekeri çektiğini söyleyen kişi için "gençtir hata yapar" diyen chp miydi?

senin partizanı olduğun ve ölümüne savunduğun parti mensuplarınında ortaya çıktığı "taci tecavüz" gibi suçlarını ve bunların nasıl kollandığını bahsettiğğin şeylerin sürekli saklandığını gündemde bile tutulmadığını hatta haberlerine engel getirildiğini vs buraya yazmıyorum.sen böyle devam et ama eğlenceli oluyorsun.

"bir kereden bir şey olmaz. inadına ensar'a sahip çıkacağız" falan

arama motoruna ölümüne savunduğun partinin adını ve sonuna bahsettiğin suçlamaları yaz ve arat.arada yandaş medyayı da izlemeyi bırak sağlığına yazık.

zaza
zaza - 6 ay Önce

yasemin hanım keşke aday olsa , hiç kimse bu açıdan yorumlamamış durumu. şahsen aday yapılsa 1. sıradan gürsel bey 2. sıradan seçilebilir rahatlıkla. ama iş kadını olduğu için aday olmaz muhalefetten kolay kolay.....


SIRADAKİ HABER

banner103

banner109