Milletvekili Erol: Girişimlerimizle Kovancılar Şubesi Kapanmayacak

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, İş Bankası yetkilileri ile görüştüklerini ve Kovancılar’daki şubelerinin kapatılma kararından vazgeçirdiklerini söyledi.

Milletvekili Erol: Girişimlerimizle Kovancılar Şubesi Kapanmayacak

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, iş bankasının Kovancılar şubesini kapatma kararından geri adım attığını duyurdu.

EROL: VATANDAŞLARA MAĞDURİYET YAŞATACAĞINI YETKİLİLERE İLETTİK

Erol, İş Bankası Yönetim Kurulu üyeleri ile bir görüşme gerçekleştirdiği belirterek, “Yapılan görüşmede, Elazığ’ın günden güne gelişen ve en büyük ilçelerinden biri olan Kovancılar’da faaliyetlerini sürdüren banka şubesinin kapatılmasının sadece ilçe esnafı ve iş insanlarına değil, vatandaşlara da mağduriyet yaşatacağını yetkililere ilettik” dedi.

Erol, İş Bankası Yönetim Kurulu üyeleri ile görüşmenin olumlu sonuçlandığını ve kapatma kararından dönüldüğünü ifade etti.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
Kabul etmiyik kocaman tşk
Kabul etmiyik kocaman tşk - 2 ay Önce

Metin beğ girişimde bulunur teşekür ederiz

Elazigli
Elazigli - 2 ay Önce

Teşekkürler sayın vekil. Diğer dörtlüyü seven takım seviciler teşekkür etmezler.

Gakkoş
Gakkoş - 2 ay Önce

Elazığda gündem kovalayıp ortaya çıkan yılan. Git restorasyonunu yaptığın Harput kalesine bak yeni yapılan yerlerin hepsi dökülüyor. Önce onu açıkla .

Kör Cumo
Kör Cumo - 2 ay Önce

EyvAllah tesekkurler..

abdulvahap
abdulvahap - 2 ay Önce

büyük başarı değil zaten o banka sizin bankanız kapatılması gündeme gelmesi bile sizin ayıbınız boş işlerle kandırma bu halkı sayın vekil gerçek icraatlarda bulun bu şehir için

250 gram et ve turfanda
250 gram et ve turfanda - 2 ay Önce

250 gram et yemeyin, turfanda yemeyin diye akıl verenleri alkışlayanlar ne kadar çok muş? Aynı filmi 10 kere seyretmekten bıkmayanlar..

Elazigli
Elazigli @250 gram et ve turfanda - 2 ay Önce

Gakkoş ELAZIĞLI yazılanı bile okuyup anlayamayacak bir kişisin. Bu cümleleri senin takımın mensubu sana söyledi. Ona bir lafın yok değil mi? O beyninle aynı filmi izlemekten bıkmadın.

Gakkoş ELAZIĞLI
Gakkoş ELAZIĞLI @250 gram et ve turfanda - 2 ay Önce

Sende et yiyecek ağız varmı

Cambaz,a
Cambaz,a - 2 ay Önce

Az önce Maltepe belediyesinde de lağım patladı,doğru söylüyorsun.Cok sayıda gözaltı var,hatta içlerinden bazıları Kadıköy'de kiler gibi itirafçı olmuş.Boyali dan tıss yok.


SIRADAKİ HABER

banner109