Milletvekili Erol, Maden’de İncelemelerde Bulundu

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Maden İlçesi’nde incelemelerde bulunarak, vatandaşların sıkıntılarını dinledi.

Milletvekili Erol, Maden’de İncelemelerde Bulundu

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Elazığ’da meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki deprem sonrası mahalleleri ve ilçelerde yaptığı incelemelerine devam ediyor.

İncelemeleri kapsamında Maden ilçesine giden Milletvekili Gürsel Erol, İlçe Belediye Başkanı Orhan Yavuz’la görüşüp, ilçedeki son durum ile ilgili bilgiler aldı.

Daha sonra ilçe sakinleriyle bir araya gelerek sorun ve taleplerini dinleyen Erol’a CHP Maden İlçe Başkanı Fethi Artuç da eşlik etti.

EROL: TÜM UĞRAŞLARI VERİYORUZ

Vatandaşların her zaman yanında olduklarını belirten Milletvekili Gürsel Erol, “Bugün Maden ilçemizde depremden etkilenen hemşehrilerimizle bir araya gelerek, talep edilen eksiklikleri konuştuk. Maden ziyaretimiz kapsamında, Belediye Başkanı Orhan Yavuz’u makamında ziyaret ettik. Yaşadığımız elim deprem hadisesi nedeniyle ilçemizin problemlerini konuştuk. İlçe Başkanımız Fethi Artuç’tan  bölgenin ihtiyaçlarının tespiti ile ilgili görüşme yaptık.  Bugünlerde birlik olmalıyız. Gün birlik olma günüdür.  Siyaseti bir tarafa bırakıp hepimiz birlik ve beraberlik anlayışıyla hareket etmeliyiz. Deprem yaralarını dayanışma ile sarmaya devam edeceğiz. Vatandaşlarımızın her talebiyle tek tek ilgileniyoruz bu bizlerin asli görevidir. İnşallah bu mağduriyetlerin en kısa zamanda giderilmesi için tüm uğraşları veriyoruz. Allah hepimizin yardımcısı olsun” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
ADAM GİBİ ADAM
ADAM GİBİ ADAM - 1 yıl Önce

BU ELAZIĞDA GERÇEKTEN ADAM GİBİ DOĞRULARI KONUŞAN SENSİN. ALLAH RAZI OLSUN. GERİSİ YALAN

Seyit
Seyit - 1 yıl Önce

Chp den adam çıktığı nerde görülmüş sadece rolünü iyi oynuyor.

okan
okan @Seyit - 1 yıl Önce

Sen a haber izle, boşver böyle şeylerle kafanı yorma.

SIRADAKİ HABER

banner103