Milletvekili Erol Taksicilerle Bir Araya Geldi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Gürsel Erol kent genelindeki yoğun temposuna devam ediyor.

Milletvekili Erol Taksicilerle Bir Araya Geldi

Erol bu kapsamda ildeki taksicilerle bir araya geldi.

Bir süre şoförler ile muhabbet eden ve sorunlarını dinleyen Erol, geçmiş bayramlarını da kutladı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Zlf
Zlf - 1 ay Önce

Akp linkli hemşehrim seni tebrik ediyorum sırf konusmak için konusuyorsun
Sana sayayım
1 metin bulut parsel parsel
2sermin balık danışman maaşı
3 tolga ağar tecavüz olayları
4 zülfü Demirbağ inanet 19 elazığda
5 GÜRSEL EROL ADAM GİBİ ADAM
Şimdi genel başkanınızın sözünü dinleyin helallik isteyin:)

123
123 @Zlf - 1 ay Önce

Acınacak halde olan biri varsa o da sensin. Gerçi acınacak halde bile değilsin. Fanatiği olduğun kişilerin yanlışlarını doğrulama gibi bir vazife üstlenmişsin. Adamlara cevap veriyorsun, işlerine gelmiyor, oralı bile olmuyorlar. İki yüzlülük böyle bir şey. Ne söyleniyorsa ona inanıyorlar. Sorgulama sıfır.

Akp
Akp @Zlf - 1 ay Önce

Zlf kardesim emlakci olabilir bir milletvekili her miletvekilinin asil bir isi vardir kimi doktor kimi muhendis ogretmen felan filan birisi ticaretle ugrasabilir hic kimsenin bir yeri sattigi yok tolga agara gelecek olursak hem savciligin hemde jandarmanin ve adli tip raporuna gore sedat pekerin yalan soyledigi ap acik ortada haa siz chpkklilar ona inanabilirsiniz aciyorum size

123
123 @Zlf - 1 ay Önce

abc, utanmıyor musunuz hiç? Ahlaka ihtiyaç duymuyor musunuz, anlamadım. Biraz karakterli olun. Ailenizin yüzüne nasıl bakıyorsunuz? Ötekileştirmek, ithamlarda bulunmaktan vazgeçmediniz. Kim söylüyor bunları size, nerden duyuyorsunuz bunları? Yandaş medya izlemekten ne hale gelmişsiniz. Yazık kafanıza. Bahsettiğin adam PKK tarafından tehdit edilen adam. Tutturmuşsunuz "CHPKK, CHP HDP ile ortak" falan filan basmakalıp sözler. Saçmalamaktan bıkmadınız. Geçmişi unutmadık biz. Siz unutmuşsunuz. Bu habere yorum yapan Zlf adlı beyefendi size iyi bir cevap vermişti, geçen gün gördüm. Al, bak:

https://www.elazigsonhaber.com/gundem/milletvekili-eroldan-diyarbakir-annelerine-ve-babalarina-ziyaret-h82357.html

İki yüzlü olduğunuz için gariban Gürsel Erol'a saldırıp durun. Bu halinizle çok gülünçsünüz.

abc
abc @Zlf - 1 ay Önce

Sen onların dördünü yazıyorsun ama senin gürselin tam pisliğin içindedir. Partisi bellidir, Ankarada başka doğuda başkadır. Yüreği varsa chpkknın istemediği bir şeyi söylesin. hdpye pkkya dil uzatsın bakayım. O zaman göreyim onu, buralarda fitne peşindedir.

Zlf
Zlf - 1 ay Önce

Yorumlara bakıyorum akp başlıklı her kim bilmiyorum ama sana şöyle diyeyim bir erkek dedikodu yapıyorsa yada erkeğin o....... Yapıyorsa ondan korkacaksın senin ne olduğunda belli değil akp li misin chp li misin ne dansöz gibi kıvırıyorsun

elazığ
elazığ - 1 ay Önce

İşte milletvekili dediğin böyle olur. Taksicilerin derdi de bitti. Her derde deva milletvekili. Elazığ'ın gururu, hiç bir kurum ve kuruluş bırakmadı ilgilenmediği, her şeye çözüm buluyor mübaraek(1)

Sülüman Bey
Sülüman Bey @elazığ - 1 ay Önce

Adam ironi yapıyor. Diğer "Akp" rumuzlu kişi kime çalışıyor peki, Mehmet Ali? Gürsel Erol'a karşı doldurayımın peşinde mi o da? Onun yeri belli mi?

Mehmet Ali
Mehmet Ali @elazığ - 1 ay Önce

Ak parti nikli belli sen Gürsel e çalışıyorsun hiçbir Ak partili ben ceketimi asar kazanırım demez .Ben milleti biraz daha Ak partiye karşı doldurayımın peşindesin. İ...lik yaptığın yer belli oldu yani.

ak parti
ak parti @elazığ - 1 ay Önce

istediği işi yapsın istediği kuruma gitsin. biz hiç hizmet yapmasak, hiç bir yere gitmesek , hatta aday diye ceketimizi koysak gene elazığ halkı bize verir oyunu. boşuna koşmasın.

Ww
Ww - 1 ay Önce

Bundan sonra partiye oy vermem Elazığ için kim calisacaksa oyum ona

El-aziz
El-aziz - 1 ay Önce

Akp başlığını kullanıp chp li kardeşim partinizin içindekilerini yüzlerine söyleyemediğini buradan rahatlıkla iyi yazıyorsun

melih
melih @El-aziz - 1 ay Önce

kimden bahsediyorsun ? akp nickli biri var her gürsel erol haberine gelip kinini kusan.bu haberede Aç yolu karbonat erol geliyor düüt düt yazmış.bundan mı bahsediyorsun?

Ww
Ww - 1 ay Önce

Elazığ il olmaktan çok herşeye benziyor sayın vekiller paraların üstüne tonlarca para koydular biz hala neyi tartışıyoruz kendinize gelin millet aç perişan

Akp
Akp - 1 ay Önce

Aç yolu karbonat erol geliyor düüt düt

Sülüman Bey
Sülüman Bey @Akp - 1 ay Önce

Oksijen israfı.

El-aziz
El-aziz - 1 ay Önce

Akp linki şahıs her kimsin bilmiyorum ama akp başlığını kullanıp elazığın milletvekiline akp liy mış gibi hakaret vari konuşamaz sin ayrıca sen gerçekten akp li olsa idin bu davranışta bulunmazsin sen kendi içlerinde bulunan sırf açıkları açıklayıp kendi çalıp kendi oynayan tiplerdensin ayrıca akp li seçmen özelikle elazığ da vekilleri böyle eleştirmez


SIRADAKİ HABER

banner103