Milletvekili Erol’dan 45 Yıllık Berbere Ziyaret

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Keban’da 45 yıldır berberlik yapan ve her tıraş ettiği müşterisinin fotoğraflarını alarak dükkanın asan Ahmet Orhan’ı ziyaret etti.

Milletvekili Erol’dan 45 Yıllık Berbere Ziyaret

Keban’da 45 yıldır berberlik yapan 60 yaşındaki 3 çocuk babası Ahmet Orhan’ın dükkanına giren şaşkınlık yaşıyor.  Ahmet Orhan, 45 yıldır her tıraş ettiği Kebanlı müşterisinin bir fotoğrafını ve hediye olarak da bir kitap almış. 

Aldığı fotoğrafları dükkanına asan Orhan,  aldığı kitaplar ile de ufak bir kitaplık kurmuş.

Ahmet Orhan, ayrıca 45 yıllık süre zarfında topladığı antika eşyaları da dükkanında sergileyerek müşterilerine nostaljik bir ortamda hizmet veriyor.

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Keban ziyaretinde Orhan’ın dükkanına gitti. Orhan ile uzun süre muhabbet eden,  hal hatırını soran ve taleplerini dinleyen Erol, dükkanı da uzun süre inceledi.

Ardından Orhan’ın kayıt defterine düşüncelerini yazarak imzaladı.

ORHAN: SORUNLARIMIZI VE TALEPLERİMİZİ DİNLİYOR

Milletvekili Gürsel Erol’un ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Ahmet Orhan, “Milletvekili Gürsel Erol’a çok teşekkür ederim. Dükkanıma geldi ve bizi ziyaret etti. Hal hatır sordu, taleplerimizi dinledi ve fotoğraf çekindik. 45 yıllık berberim. Her tıraş ettiğim Kebanlı müşterimin fotoğraflarını aldım ve biriktirdim. Ardından fotoğraflar dükkana astım. Burada ölen ilçe halkının fotoğrafları da var. Hepsi bir anı. Bir de her birinden hediye olarak bir kitap aldım. Mini bir kitaplık kurdum. Gürsel Erol’da geldi kayıt yapıp imzaladı. Şuan fotoğraf alamadım ama ondan da fotoğraf alacağım. Tabi bir de kitap bekliyorum. Erol her geldiğinde uğruyor. Kendisinden çok memnunuz. Bizlerle uzun süre muhabbet ediyor, sorunlarımızı ve taleplerimizi dinliyor. Kendisine çok teşekkür ederiz” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
yüreğe dokunuyor
yüreğe dokunuyor - 2 ay Önce

28 şubat sürecine kadar öyle saçma işlet öyle zülümler yapıldı ki recep tayip erdoğanı bu halk bir kurtarıcı bir dahi olağan üstü bir insan olarak sahiplendi etrafında kenetlendi. Onu görünce insanlar ağlardı kalbi hızlanırdı onun davasına hizmet etmek için çırpınırdı. Boş zamanlarında miting dinlemek konulmasını dinlemek insanlara çok güzel gelirdi. Çok aşk şevk vardı. Gerçekten güzel işler de yapılıyor du. Gel zaman geç zaman bütün gücü eline aldı kibir artı artı görünce kanal değişir olduk tüm kanalları aldı bu sefer haber kanalları dinlemez olduk. Bozuk düzen hırsızlık adaletsizlik arttı, insanlar konuşmaya korkar oldu. Yer altı dünyası güçlendi. Şimdi artı o zaman ak partiyi ve recep tayip erdoğanı seven sahiplenen insanlar artık o duyguları o hisleri beslemiyor. Torpili kayırmayı görüyor. Adaletsizlikleri görüyor. Yeni yeni seçenekler arıyor. Gürsel beyde gerçekten bir ışık görüyorum. Hayatım boyunca hiç kimseyi çok fazla sevmeyecem peşinden koşmayacam diyen ben gürsel bey e karşı yapamıyorum. Sahiplenmek arkasında durmak istiyorum. Artık değişim zamanı olduğunu düşünüyorum. Keşke onlarca gürsel beyler olsa da daha çok sahiplensek o yürüse biz arkasından yürüsek. Gerçekten ak parti artık bir heyecan uyandırmıyor bizde. Ortamlarda ak parti muhaberi yaparız ama gerçekte yüreğe dokunan bir gürsel erol gerçeği var . Bir değişim isteği gerçeği var. Birde gerçekten iş yapacak muhalefet arzusu var. İnşAllah ülkemiz 2002 de yaptığı gibi ülkenin geleceği için doğru olanı yani değişimi sağlar. Yeni kan yeni nefes yeni heyecan getirir ülkeye.

elaziz
elaziz @yüreğe dokunuyor - 2 ay Önce

Sen hiçbir zaman Erdoğan’ı sevmedin ve sen sözde tabanı etkilemek için önce sevdim de ama şimdi sevmiyorum diyerek insanları soğutmaya çalışıyorsun, öylede yemezler. Erdoğan başta neyse yine odur ve hizmetlerine devam ediyor. Allah yardımcısı olsun. Üniversitemizin başörtüsü değiştirme kulübesini ne çabuk unuttunuz. Saya bileceğim binlerce işler vardır. Gerek yok, çünkü sizler ne olsa vazgeçmezsiniz. Gürseliniz ortalıkta fitne yaymaya çalışırken ne hizmet ediyor diyorsunuz. Bunun için size hiçbir şey denilmez çünkü gözünüz görmüyor. Liderleriniz AKP dünyanın en iyi işi de yapsa onu takdir edecek değiliz demişti. İşte o kadar.

**
** @yüreğe dokunuyor - 2 ay Önce

Sen niye sürekli tehditvari konuşup duruyorsun? Önce bir kendine gel. Karşında çocuk yok senin. Sonra da okumayı öğren. "F adlı teröristin fikir babası" dedim, "talebesi" demedim. Beddua etmiş de, tutmuş da. Geç bu saçma sapan işleri. Gazi Mustafa Kemal Atatürk de bu ülkenin kurtarıcısı, Cumhuriyetin kurucusudur. Hal böyleyken, edilen beddua döner dolaşır edeni bulur. Öte yandan, kim domuz eti yiyor, şaka mısın nesin? Konuyla ne ilgisi var? Kimsenin domuz eti yediği de yok ayrıca, trollerin saçma sapan uydurmaları.

Şundan mı bahsediyorsun? Savunduğun şey bu mu yani? Ölümüne savunduğunuz her şeyin birer yalandan ibaret olmasından bıkmadınız mı? Fotoşopla domuzu masaya yerleştirmişler. Sen de buna inanıyorsun ha: https://twitter.com/necatiozkan/status/1304325832836554753Gerçekten şaka gibisiniz.

Ayrıca, benim Canan Kaftancıoğlu'nu desteklediğimi nasıl anladın acaba, bu kanıya nasıl vardın? Şu an savunduğun konuya cevap veriyor olmamın tek nedeni doğrudan yana olmamdan dolayıdır. Anlamadığın bir şey var. Siz, doğru konuşanı, eleştireni, sorgulayanı, doğrunun yanında olanı hemen ayrıştırıp, ötekileştirip, kutuplaştırıyorsunuz, düşman olarak görüyorsunuz. Konuları sürekli çarpıtıp duruyorsunuz. Cevap veremediğiniz zaman da başlıyorsunuz "Dinsiz, imansız, hain vs." şeklinde yaftalamaya. Biz doğrunun yanındayız, siz yalanın yanındasınız. Çok haklısın. Sonuçta herkes kendine yakışanı yapıyor.

Iki nokta boş zımbirtı
Iki nokta boş zımbirtı @yüreğe dokunuyor - 2 ay Önce

Iki nokta isimli şahsa cevaben . Ulan aivri zekali saidi nursinin talebesi feto degildir bunu saidinin nursinin talebelri net bir sekilde reddetti .sadece inaanlari iendine cekmek icin saidi nursiyi kullanmis bir adidir . Saidi nursi bu ulkenin cefa lar ile eziyetler ile defalarca zehirlenmis zulumler gormuş ilimini zekasi olanlarin anladigi bir ilim insanidir. gerisi anlamasa da olur.ama chp ye ettigi bedduada yerini bulmustur . Domuz yiyeynleri destekleyenlerin saidi nursiye laf söylemelrini sasirmadim . Sonucta herkes kendine zihniyetine yakısani yapiyor .

**
** @yüreğe dokunuyor - 2 ay Önce

Noktalı soru işareti, yorumlarına bakınca insan hayret ediyor. "Said-i Nursi"den örnek vermiş bir de. "F" ile başlayan malum teröristin fikir babası "Said-i Nursi", risalelerinde Atatürk'e ve silah arkadaşlarına “deccal süfyan, mülhid, mürted, habis, firavun, zındık, mason, münafık” diyerek saldırmıştır. Senin de fikir babanın kim olduğu belli. Muhattap alınacak biri olmadığın ortada. Yapma böyle, sağlığına yazık.

....?
....? @yüreğe dokunuyor - 2 ay Önce

Kardes az zeka isimli kisiye cevaben .ulan babanmi 80 90 larda sihalari yapip bu kadar hizmeti yapti . Babana sor hastanelerde kac saat bekleyip saglam gidip hasta geliyordu .vAllahi ak partiden daha iyisini yapabilecek birisi ciksa bende oyumu verecegim ama yok .kemalllmi yapacak vAllahi buna karga bile gülmez kumarcilardan mafyadan vergi alacagim tahaddünde bulunan kemalmi bu ulkeyi kurtaracak ? Hdp yi niye kapatiyorsunuz diyen elinde silahmi varda kapatiyorsujiz diyen kemal ve tayfasimi kurtaracak? Buna inananin gozü ciksin ben inanmiyorum saidi nursinin bedduasi var Allah chp ye iktidar yüzü gostermez inşaAllah . Bunlar pkk nın destegi ile vekil saysini artirdi siz kimi kime emanet ediyorsunuz? Geriye gidiyor diyorsun ya sen bunlari sec iktidara 1 ay sonra bak bakalim ülke nereye gidiyor . Bir oturuşta bir bucuk domuz yiyen ermeni canan kaftanciyami ulkeyi verip ilerleteceksin . Ezanlar sussun diyen cacanmi ilerletecek senin ülkeni ? Ahhhh o zeka keske sana nasip olaydida az biraz düsunebileydin . Şunu düşün bir .canana oy veren kaç domuz yiyorki ülkenin basina getirmek istiyor acaba ?

Kardeş az zeka ya
Kardeş az zeka ya @yüreğe dokunuyor - 2 ay Önce

Kardeş lafı uzatmayacam , bizim üzüldüğümüz kazanımların kaybedilmesi eskiden torpil çoktu kpss ye geçildi hayat standartları biraz arttırıldı ulaşımda vb. Ancak 20 yıl sonra tekrar 80-90 lara dönen başka hangi ülke var . Geri gidiyor ülke buna üzülmeyelim mi , kötüye gidişi durdurmak için başka seçenekler aramayalım mı. 80 milyonluk ülkede başka insan evladı yok mu bu ülkeyi yönetebilecek. Ak partiye mecbur değil insanlar. Ak parti artık umut olamıyor çünkü inandırıcılığını kaybediyor. Torpil ,ihale oyunları , ekonomik buhran, adaletsizlik. Bir sürü sayılabilir şeyler. Bu ülke 80-90 larda böyleydi şimdi de yadırgamayın 20 yılda bir kırtık ileri gitmemesi normal bişeymiş gibi konuşulamaz. 10-15 yıllık ülkede yapılan güzel şeyler kazanımlar bir bir ülkeden kayboluyor yok oluyor. Onun için vatandaşlar bu gidişata dur demek istiyor artık anlayın şunu.

Yalan salla nasilsa bedava
Yalan salla nasilsa bedava @yüreğe dokunuyor - 2 ay Önce

Mafya nerden nereye geldi sen az 80 leri arastir be üstün zekalı . Kürt idrisler inci babalar akgunler kumarane krali omer topal sedat pekerin 90 lardaki halleri ödürülen failli mechuller mafyanin birbirinin mekaninda nasıl katliam yaptigini mesala arastirsan erdoganin nasil dur dedigini amlardin tabi zekan varsa ? Sedat bucak 90 larda kimleri yedi ama simdi kendi kizi aglamis diye devleti sattı . Bu sehrin yer alti dunyasinin liderlrinden akgunlerden kimlerin oldüruldügunu arastir sokaklar kurtlar vadisi gibiydi

Zlf
Zlf - 2 ay Önce

Elazığın yerel tabanına tek hitap edebilen ve elazığın tek milletvekili gürsel erolu tebrik ediyoruz başarılar diliyoruz seni yeniden vekil yapacağız

emre
emre @Zlf - 2 ay Önce

berber olayı neysede sen muhalefet adamdan hizmet beklemen saçma muhalefet adam yapılmayını söyleyecek ve üstlerine gidecek hizmet beklemen zaten ne kadar siyasetten anlamadığını gösteriyor

ömer
ömer @Zlf - 2 ay Önce

Ne vekilmiş yahu! berberi de ziyaret etti, böyle hizmeti kim yapabilir, Elazığın geleceği için büyük ve kocaman bir hizmet(!) Böyle bir haber hiç duyulmamıştı, ne habermiş, erol berberi ziyaret etmiş, yeter Elazığ'a, artar bile.

Ali
Ali - 2 ay Önce

İcraat yok ancak ziyaret eder laf salatasi yapar... sayın gürsel Erol elazig li olup sirf akp doneminde isine alinmis ancak imamoglu doneminde istanbul belediyesinde işten çıkarilip yerine hdp lilerin alindigi hemserilerini ziyaret edip İmamoğlunu ve partini eleştirsen keşke kilicdaroglunun namus sözüydu CHP li belediyelerden çıkmak işten cikarilmayacak

A.Riza
A.Riza - 2 ay Önce

geROL komedi show şimdi de çadır turnuvalarına çıktı,salla ki salla ,nasılsa bedava, masrafsız.Götúrrrrrrrrrr.

Nazmi
Nazmi - 2 ay Önce

Elazığın tek vekili Gürsel. Sevik Allah için. Allah yar ve yardımcısı olsun.

elaziz
elaziz - 2 ay Önce

Sen hiçbir zaman Erdoğan’ı sevmedin ve sen sözde tabanı etkilemek için önce sevdim de ama şimdi sevmiyorum diyerek insanları soğutmaya çalışıyorsun, öylede yemezler. Erdoğan başta neyse yine odur ve hizmetlerine devam ediyor. Allah yardımcısı olsun. Üniversitemizin başörtüsü değiştirme kulübesini ne çabuk unuttunuz. Saya bileceğim binlerce işler vardır. Gerek yok, çünkü sizler ne olsa vazgeçmezsiniz. Gürseliniz ortalıkta fitne yaymaya çalışırken ne hizmet ediyor diyorsunuz. Bunun için size hiçbir şey denilmez çünkü gözünüz görmüyor. Liderleriniz AKP dünyanın en iyi işi de yapsa onu takdir edecek değiliz demişti. İşte o kadar.


SIRADAKİ HABER

banner103