Milletvekili Erol’dan ESYSK Hentbol Takımına Ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Sosyal Yardımlaşma ve Spor Kulübü Hentbol Takımı’nı antrenmanlarını sürdürdüğü salonda ziyaret ederek aileleriyle bir araya geldi.

Milletvekili Erol’dan ESYSK Hentbol Takımına Ziyaret

Elazığ'da yaşanan deprem sonrasında maçlarına ara verilen ilimizin 1. Ligdeki temsilcisi sosyal yardımlaşma spor kulübü Hentbol takımı, bugün aileleriyle bir araya gelirken, CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol da sporcu ve aileleri salonda ziyaret ederek destek oldu.

EROL: SON DERECE SEVİNÇLİYİM

Ziyaret esnasında sporcular ve aileleriyle sohbet eden Milletvekili Erol, “Bugün burada çocuklarla, aileleriyle birlikte olmaktan son derece sevinçliyim. Bizim Elazığ Hentbol Takımımız son derece kadın, bayan hentbol takımımız son derece başarılı işler yapıyor. İnşallah önümüzdeki süreçte süper ligde onları da göreceğiz kadın basketbol takımımız gibi. Çocukların bu mutluluğunu görmek insana hakikatten heyecan veriyor. Çünkü bu depremden en olumsuz etkilenen çocuklar. Onları bir an önce bu deprem psikolojisinin dışına çıkarıp yaşamın normal akışına, doğa akışı içerisinde bu sçocuklara sahip çıkmak lazım” ifadelerini kullandı.

BAYRAKTAR: BU HİZMETİ ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ

Elazığ Sosyal Yardımlaşma ve Spor Kulübü Hentbol Takımı Antrenörü İsmail Bayraktar, “Biz sayın vekilimize çok teşekkür ediyoruz. Ara sıra böyle ziyaretlere geliyor. Bugünde spontane gelişen bir ziyaret oldu. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Gerçekten bu salon, burası, bu çocuklar Elazığ için çok önem teşkil ediyor. Burayı açtık, depremzedelere bir yuva oldu. İnşallah bu hizmeti etmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2020, 19:18
banner107
YORUM EKLE
YORUMLAR
H. Hüseyin Polat
H. Hüseyin Polat - 1 yıl Önce

Çok çoook çalışkan, cefakar ve vefa kar arkadaşım ve azimli dostum İs mail hocam başta siz olmak üzere tüm öğrencilerle birlikte başarıları nızın artarak devamını diler. Sevgi ve saygılarımı iletirken, ziyaretiniz de bulunan değerli milletvekilime de saygılarımı sunarım.

SIRADAKİ HABER

banner103