Milletvekili Gürsel Erol, Yeni Üyelere Rozetlerini Taktı

CHP Elazığ İl Başkanlığı’nda yeni üyelere CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol’un da katılımı ile rozet takma töreni yapıldı.

Milletvekili Gürsel Erol, Yeni Üyelere Rozetlerini Taktı

Cumhuriyet Halk Partisi’nde yeni katılan üyelere rozet takma töreni gerçekleştirildi. CHP Elazığ il Başkanlığında yapılan törene CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol da katıldı.

Rozet takma töreninde açıklama yapan CHP Elazığ İl Başkanı Yavuz Doğdu, “Bugün çok anlamlı bir günde rozet takma töreni yapıyoruz. Zafer Bayramı’nın 99’uncu yılını kutladık. Bu anlamda emperyalizme karşı savaş veren Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını rahmetle anıyoruz. Herkesin de Zafer Bayramı’nı kutluyorum. Bugün burada partimize her meslekten, her yaştan katılım yapan üyelerimize rozet takma töreni yapıyoruz. Üyelerimize partimize ve ailemize hoş geldiniz diyorum” dedi.

EROL: BİZİM İÇİN SEVİNDİRİCİ VE ANLAMLI BİR DURUM

Yeni katılan üyelere hayırlı olsun dileklerini ileten CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol da yaptığı açıklamada, “Bu anlamlı günde Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşundan önce kurulmuş olan Cumhuriyet Halk Partimize farklı yaş ve meslek gruplarından yeni üyelerimizi almak bizim için sevindirici ve anlamlı bir durum. Yeni katılan arkadaşlarımıza hoş geldiniz diyorum. İnşallah en yakın zamanda olası bir erken seçimde CHP’nin Millet İttifakı’nın iktidarını yaşayarak Türkiye’de yaşanan bu sorunların çözümü ile ilgili toplumda değişik konumlarda görev alarak, milletin yönetimi ile ilgili yeni bir iddia ortaya koyarak, Mustafa Kemal Atatürk’ün bizlere bıraktığı cumhuriyetin değerlerine sahip çıkarak ülkemizde bütün yurttaşlarımızın özgürlüklerini ve anayasal güvencelerini tekrar tesis ederek, demokratik, laik ve sosyal hukuk devleti çerçevesinde bütün yurttaşlarımıza eşit yaklaşan bir düzenin kuruluşu için yeni üyelerimizin üyeliklerinin hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından Milletvekili Gürsel Erol katılımcılara parti rozetlerini taktı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Seyfo
Seyfo - 4 hafta Önce

Teyze senin ne işin var diyecemde CenabıHakkınPartisi tabi sende haklısın ;DDD

başkan yol daraltıyor park satıyor
başkan yol daraltıyor park satıyor - 4 hafta Önce

Belediye başkanı yolları daraltıyor merkez mahalelerde , parkları satıyor, şehirde okullar açılacak okul falan yok ortalıkta hiç bir kurum çalışmıyor. Niye eleştirmiyorsun sn erol. Neden eleştiemiyor chp, mhp, saadet, deva , gelecek muhalefet neden işini yapmıyor. Muhalefetin çalışması için daha ne kadar kötü olsun memleketin durumu ve elazığın daha ne kadar yaşanmaz trafiği çekilmez parkı, otoparkı olmayan bir yer haline gelsin ki işnizi yapasınız. Tembel muhalefet çalışın koşturun insanları ikna edin ekonomiyi çapsız belediyeyi anlatın işte . Sahada olun saha da

dikkat
dikkat - 4 hafta Önce

bu üye olanlara iyi bakın üç kağıtcı 360 derece dönenlerdir yakın zamanda herkes akp üye olduğu gibi chp olacak işte o çoğunluk bu ülkeyi hep soyup soğana çevirenlerdir !

Geçiş başlamış mı
Geçiş başlamış mı @dikkat - 4 hafta Önce

Dediğiniz geçiş başlamış mı , bu çok iyi haber , bu dediğiniz insanlar kafası çalışan insanlar oluyor genelde sabit fikirli değil yani , işler yolunda gitmedi mi reaksiyon gösterebilmek zekayı ve donanımlı becerikli zeki olmayı gösterir bence. Memlekette işler yolunda gitmediği için reaksiyon gösteren insanlar bence muteberdir....

Ünsal
Ünsal - 4 hafta Önce

Körler sağırlar birbirini ağırlar misali.Evden,sokaktan bir iki yakınları ve cağalarini oraya getirip,sanki daha önce başka yerdeylermis gibi pirtilarina güya geçti gösteriyorlar.Yarin seçim gelir,takke düşer kel görünür.Bu boyalı adaminda bir yağmurda boyaları dökülür,hakikat ortaya cikaaaarrrrr.Zorlamayin parça kırarsınız.

SIRADAKİ HABER

banner103