Milletvekili Gürsel Erol’dan Vatandaşlara Koranavirüs Uyarısı!

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol,  Korona virüs nedeniyle vatandaşları dikkatli ve duyarlı olmaları konusunda uyardı.

Milletvekili Gürsel Erol’dan Vatandaşlara Koranavirüs Uyarısı!

Yeni normalleşme sürecine sarı renk ile orta risk kategorisinde  giren Elazığ’da vakaların artmasıyla 3 hafta içerisinde  turuncu renge döndü. 

Bunun üzerine Umumi Hıfzıssıhha Meclisi, vatandaşların yoğun olarak kullandığı  kent merkezinde cadde ile bağlantılı sokaklarında HES kodu kontrolünün yapılması  kararlaştırıldı. 

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol’da   artan vaka artışına karşı vatandaşları uyardı.

Virüsün bitmediğini  ve bulaşma riskinin devam ettiğini  belirten Milletvekili Erol,  maske mesafe ve hijyenin önemine vurgu yaptı.

EROL: MASKE, MESAFE VE HİJYEN KURALLARINA BÜYÜK ÖLÇÜDE UYALIM

Elazığ’da son zamanlarda vakaların arttığını aktaran Milletvekili Gürsel Erol, “Elazığ yeni normalleşme sürecine sarı kategoride girdi. Fakat son zamanki artışla birlikte turuncuya döndük. Vatandaşlarımız daha dikkatli olması gerekiyor. Çünkü zamanında yaşanan yasaklardan dolayı esnaflarımız ve vatandaşlarımız zor zaman geçirdi. Yeniden aynı tablonun yaşanmasını istemiyoruz. Tedbirlere azami ölçüde riayet etmemiz gerekiyor. Virüs bitmedi ve bulaşma riski devam ediyor. Vatandaşlardan ricamız, bu normalleşme sürecinde maske, mesafe ve hijyen kurallarına büyük ölçüde uymalarıdır” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2021, 17:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali Haydar
Ali Haydar - 2 hafta Önce

Adama bak!Gördünüz değilmi?Ne söylüyor,maske,mesafe,hijyen! Şimdiye kadar bir ALLAH kulu bunu söylemedi, vatandaşlar olarak kırıldık, gittik.Koca bilim adamları çuvalladı,bir lise mezunu vekil kadar olamadılar.Helal olsun garacan!

?
? @Ali Haydar - 2 hafta Önce

GÖZÜN BUNA KESİYOR DEMİ DELİKANLIYSAN , YÜREK VARSA BİR KIRTIK LEBALEP İŞ YAPIP SONRA MASKE MESAFE HİJYEN DİYENLERE BİR TEK LAF SÖYLE. SÖYLEYEMEZSİN ÇÜNKÜ O TOTO YOK SENDE. ANCA GARİBAN MUHALEFET VEKİLİNİ BULDUN VUR.... YİYİYORSA YANLIŞA YANLIŞ DE DE GÖREK

ABC
ABC @Ali Haydar - 2 hafta Önce

bazı şeyler klişe de olsa söylenmesi gerekiyor. söylemese abes olur.
eleştirecek çok şey var bu kesin, özellikle kişiye göre adama göre yasak ve serbest işleri.

Dursun
Dursun - 2 hafta Önce

Sayın vekilim Allahan gurbanim senin seni hep vekilimiz olarak elazig da görmek istiyorum sen bize tek olsan bile yetersin saygılarımla

?
? - 2 hafta Önce

Işte söylüyorum,ne maske ,ne mesafe ne yaparsan yap, Muradı- Îlahi den takdir olursa hiç kimse kurtulamaz,cam fanus içinde olsan bile.Komşum felç,bırak dışarı çıkmayı,kimildayamiyor bile ama yakalandı, atlattı.Şimdi bu insanın maskeyle mesafeyle ilgili bir hatası mı vardı?Ama temizlik ayrı, o bizim farklılığımiz,şiarimiz,her daim.En nezafetü,minel Îman.Hadi buyur, lotaryacı.

???
??? - 2 hafta Önce

Sen bu haber sitesinde masada oturmuş,birileri adına casusluk yapiyorsun,ayağını denk al.Ekmeginden olma.

SIRADAKİ HABER

banner7