Milletvekili Metin Bulut, CHP’li İki Belediyenin Elazığ’a Yapacağı Okullar İle İlgili Açıklama Yaptı

İstanbul ve İzmir Büyükşehir Belediyeleri’nin Elazığ’daki okul ihtiyacını karşılamak üzere şehirde yapacakları iki okulla ilgili AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut açıklama yaparak, “Okulların yapımı ile ilgili somut adım atıldığında sürecin yakından takipçisi olacağız” dedi.

Milletvekili Metin  Bulut, CHP’li İki Belediyenin Elazığ’a Yapacağı Okullar İle İlgili Açıklama Yaptı

CHP’li İstanbul ve İzmir Büyükşehir Belediyeleri’nin Elazığ’a yapacakları iki okulla ilgili AK Parti MKYK Üyesi ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut açıklama yaptı.

Milletvekili Metin Bulut’un açıklaması şöyle;

Bizim mecliste CHP’li belediyeler Elazığ’a okul yapsın çağrımız üzerine CHP milletvekili Sn. Gürsel Erol teklifimizi makul ve haklı bulmuş bunun üzerine iki Büyükşehir Belediyesinin okul yaptırma isteği olduğunu dile getirmişti.

Elazığ’da okul yapılması ile ilgili CHP’li belediyelerinden gelmiş olan talep makul ve anlaşılır bir talep olmakla birlikte bu talebin gerçekleşmesi ile ilgili herhangi bir engelleme söz konusu değildir.

Okul yapımına herhangi bir engel olmadığı için talep eden belediyelerle valiliğimiz irtibata geçmiştir.

Okulların yapımı ile ilgili somut adım atıldığında sürecin yakından takipçisi olacağız. Elazığ’ımıza yeni okullar kazandırılması ile ilgili sürecin yakın takipçisi olacağımızın bilinmesini istiyorum. Sürecin hızlandırılması ile ilgili üzerimize düşeni yapmaya hazırız.

Güncelleme Tarihi: 18 Temmuz 2021, 14:32
YORUM EKLE
YORUMLAR
Rize afet bölgesi oldu
Rize afet bölgesi oldu - 2 hafta Önce

Onun takipçisi ol
BOŞBELEŞ..

Burak
Burak @Rize afet bölgesi oldu - 2 hafta Önce

Elazığ neden olmadı gerçekten.?

Necip Turan
Necip Turan - 2 hafta Önce

Boş beleş Meto, iki Zülfo ve süslü Kedi Sermin Giresun ve Rize afet bölgesi Elazığ nerede ayrıca köylere yapılan sözde çelik evler tavuk kümesi gibi Malatya millet vekilleri ve belediye başkanı Malatya halkı ile birlik oldu kümes evleri kabul etmediler Malatya köylerine bodrum katlı betonarme evler yapılıyor bizim körler nerede Mübarek bir şehir olan Elazığın anasını ağlattınız ha unutmuştum merkez Mustafapaşa mahallesindeki dükkanlar neyin nesi halkekmek büfesi gibi Allah'ın laneti üzerinize olsun utanmazlar hangi yüzle Elazığ'a geliyorsunuz

ali2323
ali2323 @Necip Turan - 2 hafta Önce

https://www.sozcu.com.tr/2020/gundem/son-dakika-elazigin-afet-bolgesi-ilan-edilmesi-akp-ve-mhpnin-oylariyla-reddedildi-5606489/

https://www.haberturk.com/son-dakika-elazig-depremi-soylu-dan-afet-bolgesi-onerisine-cevap-2570002

bütün şehir halkı ve yöneticileri galiba sıcakta mayışmış uyuyor. hala adam gibi tepki gösteren yok. o zaman otlanmaya devammmmm...

Zurna
Zurna - 2 hafta Önce

Yolcudur Abbas bağlasan durmaz. Gule gule AKP

Çemişgezekli
Çemişgezekli - 2 hafta Önce

Zaten anca onu yapın izleyin oturun teşekkür edin işiniz bu zaten Zülfünün hakkını yemiyelim çok iyi kan tahlili yapar kendisi çok merak ediyorum şeçim zamanı sokağa indiğinde ne hissedecekler...

İzmir 23
İzmir 23 - 2 hafta Önce

AKP li büyükşehir belediyelerinden de okul bekliyoruz.

ali2323
ali2323 - 2 hafta Önce

okul işinde rant olmayınca anca süreci takip edersiniz. sonuçta ülkede pavyonlar, oteller, avmler okullardan daha önemli. senin gibilerin zihniyetinde de öyle.
zihniyetini mıncıkladıklarım...

TC
TC - 2 hafta Önce

Kim olursa olsun eğer bu memlekette bir taş üstüne taş koyursa ona saygı duyarım

Zaza
Zaza - 2 hafta Önce

Rizeye afet bölgesi ilan edil di diye ses çıkarmayın seçimde goruseceyiz


SIRADAKİ HABER

banner103