Milletvekili Metin Bulut Müjdeyi Verdi

Toplum Yararına Programı’ndan Elazığ’ın en üst şekilde faydalana bilmesi için çaba sarf eden AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut, yeni bir TYP müjdesi verdi. Milletvekili Bulut, 672 kişinin 9 ay süreyle işe alınacağını açıkladı.

Milletvekili Metin Bulut Müjdeyi Verdi

AK Parti MKYK Üyesi, Genel Merkez Teşkilatlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut Elazığlılara müjdeyi verdi.

Milletvekili Bulut, Toplum Yararına Programı’ndan Elazığ’ın en üst şekilde faydalana bilmesi için çaba sarf ediyor.

Milletvekili Bulut bu kapsamda, Elazığ İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerinde kullanılmak üzere toplam 672 kişi 9 ay süreyle işe alınacağını açıkladı.

BULUT: ALIMLARIN TAMAMI NOTER KURASI İLE YAPILACAKTIR

AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Elazığ İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerinde kullanılmak üzere 9 ay sürecek Toplum Yararına Program (TYP) kapsamında 500 kişi temizlik, 172 kişi güvenlik olmak üzere toplam 672 kişi ilimize tahsis edildi. 16 - 20 Eylül tarihlerinde başvuru, 24-25 Eylül Noter kura çekimi yapılacaktır. Kurada ismi belirleneler 1 Ekim 2019 tarihide başlayıp 30 Haziran 2020 tarihinde sonlanacaktır. Asıl ve yedek katılımcılar bundan önceki programlarda olduğu gibi %100 noter kurasıyla belirlenecektir. İlimize hayırlı olsun” dedi.

Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2019, 11:39
YORUM EKLE
YORUMLAR
cenap
cenap - 6 ay Önce

Onları da kendi arsalarına yakın yerde işe al ki arsaların değer kazansın. Bütün Elazığlıların elleri sizin yakanızdadır İnşAllah.

Teneşire gelesiz
Teneşire gelesiz - 6 ay Önce

Ya bu çalışacakların yevmiyelerini sanki Metin efendi kendi verecek sırıta sırıta nasılda reklamını yapıyor. Allah seni bildiği gibi yapsın meto Allah rızası için şu şehire bir faydanız yok dördünüz birden tahtaya gelesiz inşAllah. Elazığ kurtulur belki.

SIRADAKİ HABER

banner7