Milletvekili Sermin Balık:Dünya Döndükçe Ay Yıldızlı Bayrağımız Semada Hür Olarak Dalgalanacak

AK Parti Milletvekili Sermin Balık 15 Temmuz darbe girişiminin 4. Yıl dönümü münasebetiyle bir mesaj yayımlayarak, "Dünya Döndükçe Ay Yıldızlı Bayrağımız Semada Hür Olarak Dalgalanacak" dedi.

Milletvekili Sermin Balık:Dünya Döndükçe Ay Yıldızlı Bayrağımız Semada Hür Olarak Dalgalanacak

Milletvekili Sermin Balık 15 Temmuz Milli Birlik ve Demokrasi Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

BALIK: 15 TEMMUZ, TARİHİMİZE “DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ” OLARAK GEÇMİŞTİR

Milletvekili Sermin Balık, “15 Temmuz 2016… Türk demokrasi tarihine gölge düşürmek isteyen şer odaklarına bir millet canını siper ederek “Dur” demiş, Çanakkale ruhunun dip diri olduğunu yedi düvele göstermiştir. Demokrasi zaferimizin 4. yılında istiklalimiz ve istikbalimiz için canını feda eden aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyorum. 15 Temmuz, tarihimize “Demokrasi ve Milli Birlik Günü” olarak geçmiştir. O gün Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısı ile tankların önüne yatan, darbecilere geçit vermeyen milletimizden aldığımız cesaret ve feraset ile 2023, 2053 ve 2071 hedeflerimize daha bir başka güçle koşuyoruz. Birlik, beraberlik ve kardeşlik şarkılarını her zamankinden daha gür sesle söyleyerek, ülkemizin bekasına, birliğine, dirliğine, huzuruna ve geleceğine kast eden tüm hain odaklara ve bölücü terör örgütlerine karşı da mücadelemizi kararlılıkla sürdürüyoruz. Bu kapsamda ülkemize en büyük ihaneti gerçekleştiren, milletimize kurşun sıkanlar işledikleri cinayetlerin hesabını hukuk önünde verdi, vermeye de devam ediyorlar. Darbeyi yöneten ve yönlendiren FETÖ terör örgütünün TSK ve devlet içinde yuvalanmış üyeleri birer birer yargı önüne çıkarıldı. Özellikle TSK, emniyet ve yargıdaki arınma ile ülkemiz askeri alanda başarılı bir çok operasyona imza attı. Yargıda 10 binden fazla ihraç ile FETÖ terör örgütü temizliği yapıldı. Yurt Dışına Kaçan FETÖ terör örgütünün ele başı başta olmak üzere bu yapının mensupları hakkında iade dosyaları oluşturuldu. Örgütün üst düzey militanlarından bazılarının ülkemize iadesini sağladık. Türkiye’yi ele geçirmek isteyen hain odakların 40 yıldır besleyip büyüttüğü bu örgüte karşı verdiğimiz amansız mücadeleden zerre miktar taviz vermeden bu topraklardan FETÖ terör örgütünün izini silip atacağız” dedi.

BALIK: DÜNYA DÖNDÜKÇE DE AY YILDIZLI BAYRAĞIMIZ SEMADA HÜR OLARAK DALGALANACAK

Milletvekili Balık, “Türkiye’nin bağımsızlığını ve yarınlarını hedef alanlar bilsinler ki artık sahada da masada da kazanan, prangalarını bir bir kıran, bölgesinde mazlumlara umut olan bir Türkiye var. Dünya döndükçe de ay yıldızlı bayrağımız semada hür olarak dalgalanacak, egemenliğimizden asla taviz vermeyeceğiz. İstiklalimizi koruyacak, istikbalimizi parlatacak ve istikrarımızı ilelebet sürdüreceğiz.Demokrasimiz, ekonomimiz, dev hizmetlerimiz, tarihimiz ve kültürel mirasımız ile gelecek nesillerimize güçlü bir Türkiye bırakacağız. Bu duygu ve düşüncelerle demokrasimiz uğruna can veren yiğit vatan evlatlarını bir kez daha rahmetle anıyorum; makamları âli, mekânları cennet olsun. Şehitlerimizin 15 Temmuz destanındaki kahramanlıklarını unutmayacağız, unutturmayacağız. Şehitlerimizin kanını yerde bırakmadık, bırakmayacağız” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 15 Temmuz 2020, 14:49
YORUM EKLE
YORUMLAR
elazığlı
elazığlı - 8 ay Önce

boşbeleşler pisayaya çıktınızmı yine boşbeleşlerrrrrrrrrrrrrrrrr

Karadeniz Aşkı 23
Karadeniz Aşkı 23 - 8 ay Önce

Elazığın milletvekillerinden Gürsel Erol dışında hiçbir vekilin haberini yapmayın gereksiz bence

Yb
Yb @Karadeniz Aşkı 23 - 8 ay Önce

Sizde Erol’la kafayı yemişsiniz.alın size mübarek olsun.her renge giren bu adamdan kimseye hayır gelmez

Reis 44
Reis 44 - 8 ay Önce

ELAZIĞIN TEK VEKİLİ GÜRSEL EROLDUR..........

Xy
Xy - 8 ay Önce

Zaten böyle günlerde demeç verirsiniz yoksa yüzünüzü gören yok.bir akp olarak yazık ki size oy verdim ama siz oldukça dahada oy yok

Xy
Xy @Xy - 8 ay Önce

Evet verecem bi sorun mu var?

Yaw He He
Yaw He He @Xy - 8 ay Önce

yani onlar olmasa hayla oy vereceksin

Has ADam
Has ADam - 8 ay Önce

Senin kadar boş bir milletvekili görmedim. Kaç senedir milletvekilisin bu konuşman dışında yaptığın bir iş yok. Kazandığın para haram.

Zzzz
Zzzz - 8 ay Önce

Allah aşkına bunun elazığa tek faydası oldumu bugüne kadar.akp seni aday gösterirse çok oy kaybeder.akp oyu bunların yüzünden düştü elazığda

Tacii
Tacii - 8 ay Önce

Ooo neredeydiniz.Sorunu olmayan Elazig sizinle cook gurur duyuyor.Saka saka Tek vekil ornek adam Erol dur.

HAĞIN ADAMI
HAĞIN ADAMI - 8 ay Önce

ne gadar boş gonuşmayı sevisiz boşbeleşler. haram zıkkım ola her zerre hakkımız


SIRADAKİ HABER

banner7