Milli Eğitim Bakanı'ndan Yüz Yüze Eğitim Açıklaması

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, ara tatilden sonra tüm kademelerde yüz yüze eğitime geçme temennisinde olduklarını söyledi.

Milli Eğitim Bakanı'ndan Yüz Yüze Eğitim Açıklaması

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, sosyal medya hesabından okulların ara tatilden sonra açılıp açılmayacağına ilişkin önemli bir ifade kullandı. Bakan Selçuk, okullara dönülmesi temennisi içinde olduklarını bildirdi.

Bakan Selçuk yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

Bugün ara tatil başlıyor. Tatilden sonraki süreçte hepimiz, yani tüm kademelerdeki öğrenciler ve tüm öğretmenler, okullarımıza dönmek temennisindeyiz. Bunun için herkesin desteği gerekiyor. Öyleyse başlığı açıyorum: #maskenitakçünkü öğrencilerimizin buna ihtiyacı var.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
murat taştemel
murat taştemel - 2 yıl Önce

40 bine yakın aktif vaka var vakalar artıyor yine okulları açıyor bu nasıl şaçmalık

Ebru ÜNAL
Ebru ÜNAL - 2 yıl Önce

Bir vaka ile okulları kapatan bakan bey şu anda ne yapmaya çalışıyor anlamıyorum. Evde yaşlılarımız var, herkes ölsün diyemi uğraşıyorlar

Hayat yaren
Hayat yaren - 2 yıl Önce

Bizimki meslek lisesi olduğundan önceden başlamıştık okula lakin sadece salı günleri gidip bölüm dersi görüyorduk. Zaten 1 hafta boyunca 3er 4er sınavlara girdik hepimiz ve ders çalışmaktan epeyce yorulduk 1 haftalik ara tatilin yeteceğini düşünmüyorum. Vakalar nerdeyse 3bine dayanmış okulların açılması planlanıyor. Ne yapmaya çalışıyorsunuz belki bu bir hafta tatilde vakalar düşecek ama bütün öğrenciler okula başlarsa 3binide geçeceğine eminim ben.

Ibrahim
Ibrahim - 2 yıl Önce

Çok saçma üniversiteler kapalıyken vakalar firlamisken böyle saçma bisey olabilirmi

SIRADAKİ HABER

banner109