Milli Eğitim Müdürü Gürtürk Video Konferans Aracılığı İle Okul Müdürleri İle Görüştü

Yeni tip Korona virüs tehdidi nedeni ile Uzaktan Eğitim ile eğitimine devam eden öğrencilerimizin durumları ile ilgili yapılan çalışmaları değerlendirmek, süreç içerisinde okullarımız tarafından alınan tedbirleri görüşmek, öğrencilerimize daha hızlı bir şekilde ulaşmanın yöntemleri üzerinde görüş alış verişinde bulunmak üzere bugün Milli Eğitim Müdürü Feyzi GÜRTÜRK ilimiz genelinde görev yapan tüm okul müdürlerimiz ile bir Video Konferans gerçekleştirdi.

Milli Eğitim Müdürü Gürtürk Video Konferans Aracılığı İle Okul Müdürleri İle Görüştü

Yaklaşık bir saat süren konferans süresince müdürlüğümüzün talepleri okullarımıza iletilirken, okul müdürlerinin de sistem üzerinden sordukları sorulara Müdür Gürtürk tarafından cevap verildi.

İçinde bulunduğumuz zorlu sürecin el birliği ve dayanışma ile atlatılabileceğini ifade eden Gürtürk, bu süreç içerisinde öğretmenlerimizin mutlaka her türlü iletişim kanalı ile öğrencilerimize ulaşmalarını ve hem EBA TV ve portalı aracılığı ile hemde güvenli diğer iletişim kaynakları ile çocukların ders takiplerinin yapılmasını istedi.

Yaşadığımız sürecin bir tatil süreci olmadığını okul müdürlerine ifade eden Gürtürk;

Türkiye ancak bir kaç büyük ülkenin yapabildiği şeyi Uzaktan Eğitimi uygulayarak milyonlarca öğrencisine ulaşabiliyor. Bu süreçte tüm öğretmenlerimizin gösterdiği çaba ve özveriyi takdirle karşılıyoruz. Çabamız çocuklarımızın bu süreci en az zararla atlatabilmelerini sağlamaktır" dedi.


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103