Milli İrade Ocakları’ndan AK Parti’ye Ziyaret

15 Temmuz Milli İrade Ocakları Elazığ İl Başkanı Tekin Tomaç ve Genel Başkan Yardımcısı Kazım Sevinç, AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım ile bir araya geldi.

Milli İrade Ocakları’ndan AK Parti’ye Ziyaret

15 Temmuz Milli İrade Ocakları Genel Başkan Yardımcısı Kazım Sevinç, Elazığ Şube Başkanı Tekin Tomaç ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım ile bir araya geldi.

SEVİNÇ: ÇOK GÜZEL ÇALIŞMALAR YAPIYOR

15 Temmuz Milli İrade Ocakları Genel Başkan Yardımcısı Kazım Sevinç, “Şu anda yapmış olduğu çalışmalardan dolayı kendilerini tebrik etmek ve aynı zamanda atanmış olduğu il başkanlığı görevini de hayırlı etmek için gelmiş bulunmaktayız. Sayın başkanımız il başkanı olduktan sonra Elazığ’da çok güzel bir çalışmalar yaparak AK Parti’nin bulunmuş olduğu yerden seviyesini bir tık değil 5 tık daha yükselterek çok güzel çalışmalar yapıyor” ifadelerini kullandı.

YILDIRIM: SORUNLARDAN KAÇMIYORUZ, SORUNLARI MUHATAP ALIYORUZ

AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, “Tek bir gayemiz var. Bu şehrin insanı olarak bize süreli olarak bu onurlu görev tevdi edilmiş, bu süre içerisinde bu şehre hizmet etmek. Süre içerisinde elimizden geleni bir şekilde esirgersek bunun vebali bizim için ağır olur. Şehrin önemli sorunları var. Onların giderilmesi, onlara çözüm oluşturması, deprem, pandemi ve benzeri zorlu bir süreçten geçen şehrin insanlarıyız. Onun için gece gündüz demeden her gün biraz daha biraz daha üstüne koyarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Burada da şehrin bütün insanlarının sorunlarını muhatap olarak aldığımız için yükümüzün ağırlığı ortada. Hiçbir sorundan kaçmıyoruz. Ama her fırsatta söylemeye çalıştığım bir söz vardır; sorunlardan kaçmıyoruz, sorunları muhatap alıyoruz ve o sorunların çözümü için irade olarak her şeyimizi ortaya koyuyoruz” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kemal
Kemal - 6 ay Önce

Kamuoyu ve Elazığ halkı, Vali beyden özür dilemenizi bekliyor Başkan.

11
11 - 6 ay Önce

ne ise yarar peki bu ocak? millet gerektigi yerde cevabi veriyor zaten

CENGİZ
CENGİZ - 6 ay Önce

KÖRLER SAĞIRLAR BİRBİRİNİ AĞIRLAR. İL BAŞKANINI VALİDEN DAHA ONEMLİ BİRİYMİŞ GİBİ GÖSTERMYE ÇALIŞMAK NEDİR.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109