MİSİAD’dan İhtiyaç Sahibi Ailelere Gıda Yardımı

Memleketçi Sanayici ve İş Adamları Derneği Ramazan ayı öncesinde Elazığ’da ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımında bulundu.

MİSİAD’dan İhtiyaç Sahibi Ailelere Gıda Yardımı

Geçtiğimiz yıl Keban’da öğrencilere giyecek yardımında bulunan ve depremde de 160 bin TL nakit yardımında bulunan Memleketçi Sanayici ve İş Adamları Derneği Elazığ’da faaliyetlerine devam ediyor.

MİSİAD tarafından Elâzığ’daki bazı ihtiyaç sahibi ailelere ulaşarak gıda yardımı yapıldı.

Yardımlar MİSİAD Genel Başkanı Feridun Öncel, Genel Başkan Yardımcısı İş insanı Kadir Yücelbaş'ın ve MİSİAD Marmara Bölge Başkanlığı Genel Sekreteri Cengiz Balıbey’in katkıları ile gerçekleştirildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
tebrikler
tebrikler - 2 hafta Önce

Tebrikler ancak ben hazır balık vermekten se balık tutmayı öğretmenin beya balık tutmaya imkan sağlamanın daha faydalı olacağı kanaatindeyim. Şütfen sanayicilerimiz daha çok yatırım yapsın daha çok istihtam yapsın. Ülkenin ve şehrimizin geleceği sanayicimiz ve üreticimizin başarısına bağlı. Elazığın bi adı çıkmış kıskançlık var diye iş yapılmaza. İnsanlar artık gerçekleri görüyür kazan kazan (win-Win) biliyor. Yasemin açık örneği ortada istihtam yaptığı için seviyorr. Elazığlı tüm sanayici tekstilci yatırımcılar elazığa sahip çıksın , en önemlisisi de elazığın idarecileri yardımcı olsun. Her elazığlıyı elazığspor dan dolayı şehre küstürmeyi de bıraksınlar...

SIRADAKİ HABER

banner7