MSB: 1 Asker Şehit 2 Asker Yaralı

Milli Savunma Bakanlığı tarafından 1 kahraman askerimizi şehit olduğu, 2 kahraman askerimizin ise yaralandığı açıklandı.

MSB: 1 Asker Şehit 2 Asker Yaralı

Milli Savunma Bakanlığı; İdlib’de 1 kahraman askerimiz şehit oldu, 1 kahraman askerimiz ise yaralandığı açıkladı.

Bakanlık ayrıca bölgedeki son durum hakkında da rejime ait çok sayıda mühimmatın imha edildiğini, 56 rejim unsurunun da etkisiz hale getirildiğinin bilgisini verdi.

“1 KAHRAMAN SİLAH ARKADAŞIMIZ ŞEHİT OLMUŞ, 2 KAHRAMAN SİLAH ARKADAŞIMIZ DA YARALANMIŞTIR”

Milli Savunma Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, “Ateşkesi sağlamak üzere İdlib bölgesinde bulunan unsurlarımıza Rejim tarafından düzenlenen topçu saldırısında 1 kahraman silah arkadaşımız şehit olmuş, 2 kahraman silah arkadaşımız da yaralanmıştır. Bölgede ateş altına alınan Rejim hedefleri vurulmaya devam edilmektedir”

“56 REJİM UNSURUNUN DA ETKİSİZ HALE GETİRİLDİĞİ ÖĞRENİLMİŞTİR”

"Bölgedeki çeşitli kaynaklardan alınan son bilgilere göre; ateş altına alınan rejim hedeflerinden 8 tank, 4 zırhlı muharebe aracı, 5 obüs ve 2 çok namlulu roketatarın imha edildiği, 56 Rejim unsurunun da etkisiz hale getirildiği öğrenilmiştir”

“ŞEHİTLERİMİZİN KANINI HİÇBİR ZAMAN YERDE BIRAKMADIK”

“Hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine, TSK ile asil milletimize başsağlığı ve sabır, yaralı personelimiz için de acil şifalar dileriz. Şehitlerimizin kanını hiçbir zaman yerde bırakmadık, bundan sonra da bırakmayacağız!” denildi.

Güncelleme Tarihi: 29 Şubat 2020, 01:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103