Müdür Yapıcı: Deprem Sonrası Elazığ’da Büyük Oranda İşler Yapılmış

Türkiye Elektrik Dağıtım A. Ş. Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Hemşehrimiz Ömer Sami Yapıcı medya grubumuzu ziyaret etti. Ziyarette değerlendirmelerde bulunan Müdür Yapıcı başarılı çalışmalarından dolayı Kanal Fırat ekibini tebrik etti.

Müdür Yapıcı: Deprem Sonrası Elazığ’da Büyük Oranda İşler Yapılmış

Türkiye Elektrik Dağıtım A. Ş. Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı hemşehrimiz Ömer Sami Yapıcı ve Araştırmacı-Yazar Süleyman Yapıcı medya grubumuzu ziyaret etti.

Genel Yayın yönetmenimiz Zeki Akbıyık tarafından karşılanan Müdür Yapıcı, yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Bayram nedeni ile memleketi Elazığ’a geldiğini söyleyen Yapıcı, başarılı çalışmalarından dolayı Kanal Fırat ekibini tebrik etti.

Müdür Yapıcı, “Bayram vesilesi ile Elazığ’a geldik. Yoğun bürokrasiden tempodan iş yükünden vakit bulup gelmekte zorlanıyoruz ama memleketi ziyaret etmek, memleketteki gelişmeleri görmek adına bir ziyarette bulunduk” dedi.

24 Ocak depreminin ardından Elazığ’da büyük oranda işler yapıldığını ve yeni yerleşim yerlerinin açıldığı söyleyen Müdür Yapıcı, emeği geçenlere teşekkür etti.

YAPICI: KISA ZAMANDA BÜYÜK ORANDA İŞLER YAPILMIŞ

Müdür Yapıcı, “Elazığ bir şantiye alanı gibi. Deprem sonrasında bakanlıklar kendi alanları ile alakalı çok ani tepki gösterip müdahale etmişler. Çok kısa zamanda büyük oranda işler yapılmış tesisler inşa  edilmiş. Yeni yerleşim yerleri açılmış. Akla hayale gelmeyecek yerlere yerleşim yerleri oluşturulmuş. Ufak tefek aksaklıklar olur. Ama bunun giderilmesi içinde gerekli çabanın gösterildiğinin farkındayım” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Devrin nemalananları
Devrin nemalananları - 3 hafta Önce

Hiç bir zaman hakkı söyleyemez. Söyleseler makamda mevkide ellerinden gider...işte bunlara siyaseten münafık denir

ne göz
ne göz - 3 hafta Önce

Ne göz var sende, dikkatli ol makamın elden gider yalaka.

Musap ali alp
Musap ali alp - 3 hafta Önce

Hayır yani bu kim ? Bunları Şişirip önümüze koyuyorlar bir halt zannediyorlar kendilerini sonra, hayır haklarıyla geldikleri yok, yalakalıkla bir konuma gelmiş adamları görmek zorunda değiliz

Hacı
Hacı - 3 hafta Önce

Birader sen hangi gözle baktın memlekete her taraf viran olmuş neyin kafasını yaşıyorsun Allah Allah

Ozgur kral
Ozgur kral - 3 hafta Önce

Tipe bak çay demle ....

Kasım MOLLA
Kasım MOLLA - 3 hafta Önce

Saç ektirmissin,yada protez sac takmissin Sami.Hiç yakışmamış, 60 yaşından sonra ne gereği var,tavsiyem halka değil,Hakk'a hoş görünmeye çalışsan,senin için daha hayırlı olurdu.Meslekdaşım.

Hanifi
Hanifi - 3 hafta Önce

Sami Gakgo,bir genel müdüre yakışmayan bir giyim kuşam sergilemissin.Olmadi.

Ethem Gülbay
Ethem Gülbay - 3 hafta Önce

Bu kardeşde yandaş herhalde. TOKİ nin harcadığı parayla iki misli yatırım yapılırdı. Çar çur edildi. Elazığ’ın önemli bir medyasını ziyaret ediyorsun bir takım elbise giysen daha iyi olmazmıydı sayın genel müdür

SIRADAKİ HABER

banner109

banner117