Muhtar Demirpolat: Kar Lastiği Takmadan Harput’a Gelmeyin

Harput Mahalle Muhtarı Zülküf Demirpolat, akşam saatlerinde kar yağışının ardından açıklamalarda bulundu. Muhtar Demirpolat, “Harput’a çıkmak isteyen vatandaşlarımızdan özellikle ricamız; Allah rızası için Harput’a çıkarken mutlaka kar lastiği olsun. Kalan araçların yüzde 99’unda kar lastiği yok” dedi.

Muhtar Demirpolat: Kar Lastiği Takmadan Harput’a Gelmeyin

Elazığ’da kar yağışı kent genelinde etkisini gösterdi.

Yoğun kar yağışı ve tipi Harput Mahallesi’nde de etkili oldu.

Harput Mahalle Muhtarı Zülküf Demirpolat,  vatandaşları kar yağışında daha dikkatli olmaları konusunda uyardı.

Kar lastiği olmayan sürücülerin ise kesinlikle Harput’a gitmemelerini söyledi.

DEMİRPOLAT: KAR LASTİĞİ TAKMADAN HARPUT’A GELMEYİN

Muhtar Demirpolat, “Harput’tan selam olsun tüm Türkiye’ye, gurbette bulunan bütün Elazığlılar’a selam olsun. Harput girişindeyiz. Harput’un girişinde lapa lapa kar yağıyor. Harput’un her tarafında ekipler çalışıyor. Fen İşleri ekibi burada. Bütün vatandaşlarımızın burada özellikle Harput’a çıkmak isteyen vatandaşlarımızdan özellikle ricamız; Allah rızası için Harput’a çıkarken mutlaka kar lastiği olsun. Kalan araçların yüzde 99’unda kar lastiği yok. Jandarma’yı arıyorlar, bizleri arıyorlar. Her gittiğimiz araçta hiç kar lastiği yok. Hem ceza yiyorlar, hem de kar lastiği olmadığı için çekici çağırıyorlar. Kendilerine büyük maliyetler ortaya çıkıyor. Bu güzden Harput’a gelen vatandaşlarımızdan özellikle ricamız aracınızda kar lastiği mutlaka olsun. Burada tüm Elazığ’ı ağırlamaktan, dışarıdan gelen misafirleri ağırlamaktan onur ve gurur duyuyoruz. Harput’a hedefimiz var; 10 bin araç. Tabi ki bu virüsten dolayı sıkıntılı. İnşallah bu da geçer. Bu yaz Allah’ın izniyle patlama yapılacak. Harput yılı 2020 yılı demiştik. Sayın başkanımız da 2021 yılı da devam edecek diye tekrar bunu söyledi Allah razı olsun. Hizmetler devem edecek diye. Vatandaşlarımıza Harput’a kar lastiksiz çıkmayın diyoruz” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2021, 22:26
YORUM EKLE
YORUMLAR
Elazığlı
Elazığlı - 1 yıl Önce

Şükür seni kavuşturana. Özlemiştik muhtarı. Ya nasıl bir haber sitesi bu habere bak kar lastiği takmadan Harputa gelmeyin. Ya bu adamın sırf haber olmak için atmadığı takla kalmadı. Yeter artık haber yapmayın bu adamı.

Hahın Adamı
Hahın Adamı - 1 yıl Önce

Ne kadar sevi ekranlara çıkmayı

elazığlı
elazığlı - 1 yıl Önce

sen demeseydin millet akıl edemiyordu zaten. Nasıl uyuz bir muhtarsın. Şöhret olmak için bence karda bir kaç tane de takla at :)

Hh
Hh - 1 yıl Önce

Bende zincirsiz gelecektim iyiki söyledin geri dönemm

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109