Muhtar Demirpolat: Şerifoğulları’na Yaptığı Çalışmalardan Dolayı Teşekkür Ediyoruz

Harput Mahalle Muhtarı Zülküf Demirpolat, Harput mezarlıklarında yürütülen çalışmalardan dolayı Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’na teşekkür etti.

Muhtar Demirpolat: Şerifoğulları’na Yaptığı Çalışmalardan Dolayı Teşekkür Ediyoruz

Elazığ Belediyesi, Harput Mezarlıklar alanında kilitli parke ve kaldırım çalışması gerçekleştiriyor.

Yürütülen çalışmaları değerlendiren Harput Mahalle Muhtarı Zülküf Demirpolat, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’na Harput’a yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

DEMİRPOLAT: ELAZIĞ BELEDİYE BAŞKANIMIZA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ

Muhtar Demirpolat, “Harput mezarlık alanı her taraf güzelleşiyor. Sayın başkanımıza bizler teşekkür ederiz. Mezarlık alanı Harput girişinden tutun da sağlı sollu kaldırımlar ve mezarlık iç alanları komple buralar elden geçirildi. Aşağı yukarı 10 bin metreye yakın mezarlık alanı komple yapıldı. Bizde sayın başkanımıza, mezarlık müdürümüze, Başkan Yardımcısı İrfan Bey’e, burada çalışan ekibe çok teşekkür ederiz. Soğuk demediler, kar demediler, kış demediler güzel bir çcalışma yaptılar. Allah kendilerinden razı olsun. Harputlular adına, Elazığlılar adına, buraya gelip ziyaret edenler adına biz Elazığ Belediye Başkanımıza çok teşekkür ederiz. Azalarım adına, esnaflarım adına teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

DEMİRPOLAT: HARPUT’UN BATI TARAFINA BAKAN KISIMLAR KALDI

Demirpolat, “Güzel bir çalışma yapıyorlar. Harput Ejderha Taşı’nın olduğu bölgeye kadar komple kilitli parke olacak. Kalan yerler olursa, yetişmezse önümüzdeki yıl tekrar kaldığımız yerden devam edeceğiz. Neresi kaldı? Harput’un Batı tarafına bakan kısımlar kaldı. Kimse üzülmesin kimse demesin ki benim tarafıma, benim parselime benim bulunduğum yere gitmedi diye hiç ayrım etmeden Harput’un her bir bölgesine güzel bir şekilde, eşit bir şekilde mezarlık alanı komple kilitli parke örülüyor. Biz buradan Harputlular adına tekrar diyoruz; Sayın başkanım iyi ki varsın Allah senden razı olsun. 2021 yılına damgayı vurdun, yumruğunu masaya vurdun. 2021 yılı Harput yılı ilan etmiştiniz. Biz 2020’de de razıydık. Allah razı olsun. Cam seyir terasından tutun da bir çok parklar, alanlar, kaldırımlar, yollar güzel işler çıktı. Eline yüreğine sağlık. Allah senden razı olsun. İyi ki varsın başkanım. Selam ve saygılar” şeklinde konuştu.

banner107
YORUM EKLE
YORUMLAR
Şakir
Şakir - 5 ay Önce

Murat Yağbasan dan Muhtar Zülküfe , muhtar habersiz yeni bir yıl temennisi ile

Kk
Kk - 5 ay Önce

Allah için ben bu muhtarı tanıdim tanıyali gelen gıdem kim varsa müdür amir şef belediye başkanı HEPSİNE TEŞEKKÜR EDIYOR

Muhtar hayranı.
Muhtar hayranı. - 5 ay Önce

2 haftadır muhtarımı bu sitede göremiyordum.Muhtarım kar haberi yok mu? Kar haberi ver.

Nuri
Nuri - 5 ay Önce

Bu vatandaşı seçmek için çok mu aradınız. Yazık Harput gibi bir hazineye bak muhtara bak

Nihat
Nihat - 5 ay Önce

ZÜL ile başlayan Seçilmişler memlekete ZÜL oldu.

Taner yaşar
Taner yaşar - 5 ay Önce

Sayın muhtar bi ağaç dikilse teşekkür ediyorsun belediyenin asli görevi zaten bunlar kaldırımdır,yoldur,yol açmasıdır sen o koltukda tşk etmekden başka birşey yaptığın yok kendini küçük düşürme her defasında

Bedri Candar
Bedri Candar @Taner yaşar - 5 ay Önce

Zamanında Başbakan Süleyman Demirel e Eskişehir,İzmir,Denizli den heyetler gider Özelkalem müdürü her heyet geldiğinde arar beklesinler cevabını alır. Elazığ heyeti gider özel Kalem Müdürü bu kez hemen içeri alın der. Heyetler gittiğinde Özel kalem müdürü Demirele, efendim önce gelen heyetleri hep beklettiniz de Elazığ heyetini neden aldınız diye sorunca, Elazığ heyeti kaç dakika kaldı diye sormuş 5 dakika cevabını almış, Elazığ heyetinin işi kolaydı basit talepleri vardı her zamanki gibi hemen çözdük gittiler. Diğer heyetlerin talepleri köprü, baraj, fabrika olduğu için onlar fazla zorlamasınlar diye hepsini beraber aldım görüştüm der. Bu memlekette çağ değişti temsilcilerin ufku çapı kafa yapısı hep küçük kaldı. Bak hayali kaldırım, çöp kutusu mutlu oluyor teşekkür ediyor çok marifetmiş gibi birde ötesini hayal bile edemiyor. çok marifetmiş gibi dostluklarını kullanıp haber yaptırıyor.

Elazığlı Mehmet
Elazığlı Mehmet - 5 ay Önce

Ya Allah aşkına şu Harput'ta başka adam yokmu. Bıktık seni görmekten. Ya sizde şu adamı haber yapmayı Allah için bırakın Allah için.

Zaza
Zaza - 5 ay Önce

Şu Harput u adam akıllı bı hale getiremediniz gitti turis için eski taş yapılardan cafeler


SIRADAKİ HABER

banner103