Muhtar Taner Er’den Başkan Şerifoğulları’na Ziyaret

Elazığ Merkeze bağlı Aşağıdemirtaş Köyü Muhtarı Taner Er ile beraberindeki heyet Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nı makamında ziyaret etti. Aşağıdemirtaş Köyü Dernek Başkanı Mehmet Şeker ile köy derneğinden Tahir Galiç’te ziyarette hazır bulundu.

Muhtar Taner Er’den Başkan Şerifoğulları’na Ziyaret

Elazığ Merkeze bağlı Aşağıdemirtaş Köyü Muhtarı Taner Er ile beraberindeki heyet Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nı makamında ziyaret etti.

Aşağıdemirtaş Köyü Dernek Başkanı Mehmet Şeker ile köy derneğinden Tahir Galiç’te ziyarette hazır bulundu.

ŞERİFOĞULLARI: ŞEHRİMİZİN EN ESKİ YERLEŞİM BÖLGELERİNDEN BİRİDİR

Başkan Şerifoğulları’na Aşağıdemirtaş Köyü hakkında bilgiler veren Muhtar Taner Er açıklamasında, “Elazığ şehir merkezine en yakın olan Aşağıdemirtaş Köyümüz aslında şehrin bir mahallesi konumunda bulunmaktadır. Köyümüzün eksikliklerini kıymetli belediye başkanımıza ilettik. Sağ olsunlar kendileri de imkanlar ölçüsünde ellerinden gelen çalışmayı sarf edeceklerini belirttiler. Aşağıdemirtaş şehrimizin en eski yerleşim bölgelerinden biridir. Merkeze yakınlığı ve şehrin batıya açılan penceresi konumunda bulunan köyümüzün birtakım eksiklikleri bulunmakta. Asfalt ve yol yapım gibi bazı isteklerimizi değerli belediye başkanımıza bu ziyaretimizde ilettik. Bizleri makamında ağırlayan başkanımıza köy sakinlerimiz adına şükranlarımı sunuyorum” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vay beee
Vay beee - 12 ay Önce

Çok önemli bir haber

SIRADAKİ HABER

banner7