Muhtarlardan Başkan Şerifoğulları’na Teşekkür Ziyareti

Elazığ Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Gül ve Dernek üyeleri, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nı ziyaret etti. Muhtarlar ziyarette hizmetlerinden ötürü Başkan Şerifoğulları’na plaket takdim etti.

Muhtarlardan Başkan Şerifoğulları’na Teşekkür Ziyareti

Elazığ Muhtarlar Derneği Başkanı ve Gümüşkavak Mahallesi Muhtarı Ahmet Gül, Dernek üyeleri ile birlikte Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nı makamında ziyaret ederek, adil ve şeffaf yönetim anlayışıyla şehre sunulan hizmetlerden ötürü Başkan Şerifoğulları’na teşekkür ettiler.

ŞERİFOĞULLARI: ELAZIĞ'IMIZI DAHA YAŞANABİLİR BİR ŞEHİR HALİNE GETİRMENİN GAYRETİ İÇERİSİNDEYİZ

Ziyarette konuşan Belediye Başkanı Şahin Şerifoğluları, “Hemşehrilerimizle aramızda köprü vazifesi gören muhtarlarımızla oluşturduğumuz güç birliğiyle, Elazığ'ımızı daha yaşanabilir bir şehir haline getirmenin gayreti içerisindeyiz." dedi.

ŞERİFOĞULLARI: MUHTARLARININ ADİL HİZMETİN VATANDAŞA ULAŞMASINDA SON DERECE ETKİN

Mahalle muhtarlarının adil hizmetin vatandaşa ulaşmasında son derece etkin bir role sahip olduğuna vurgu yapan Başkan Şerifoğulları, “Muhtarlarımızla aramızda gönül köprüleri kurduk, kendilerini çözüm ortağımız olarak kabul ettik. Kendileriyle sürekli istişarelerde bulunarak, adeta bir ekip ruhuyla çalışıp, ihtiyaç doğrultusunda hizmetleri vatandaşlarımıza ulaştırıyoruz. Birlikte yönetim anlayışıyla sürdüreceğimiz hizmet yolculuğumuzla şehrimiz gelişecek ve güç kazanacak.” diye konuştu.

GÜL: BAŞKANIMIZA, KENDİ ADIMA VE MAHALLE SAKİNLERİMİZ ADINA TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Elazığ Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Gül ise çalışmalarından ötürü Başkan Şerifoğullarına teşekkür ederek, “Sayın Başkanımız sıklıkla mahallelerimize ziyaretler gerçekleştiriyor, sorunları ve çalışmaları yerinde takip ediyor. Bu çalışmaları esnasında da bizlerle sürekli istişare halindeler. Sorunlara hızlı ve etkin çözüm üreten Başkanımız vatandaşlarımız tarafından da seviliyor. Mahallelerimize kazandırılan hizmetlerden ötürü Sayın Başkanımıza, kendi adıma ve mahalle sakinlerimiz adına teşekkür ediyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7