Mustafa Kemal Ortaokulu’nda Fuar Açıldı

Mustafa Kemal Ortaokulu TÜBİTAK Proje Sergisinin Açılışı yapıldı.

Mustafa Kemal Ortaokulu’nda Fuar Açıldı

Mustafa Kemal Ortaokulu’nun düzenlediği Proje Sergisinin açılışı Milli Eğitim Müdürü Feyzi GÜRTÜRK, Belediye Başkan Yardımcısı Mazhar AYAS, okul ve kurum müdürleri ve davetlilerin katılımı ile gerçekleştirildi.

Mustafa Kemal Ortaokulu Müdürü İbrahim Bişi, eğitim öğretim yılı boyunca öğrencilerin yaptığı projelerin sergilendiğini söyleyerek “Çok güzel çalışmalara şahit olduk. Bu çalışmaların önümüzde ki yıllarda artarak devam etmesini diliyoruz. İnşallah insanların gönüllerinde, insanların beyinlerinde güzel fikirler ortaya çıkarmıştır diye düşünüyoruz” dedi.

“BÜYÜK EMEK HARCAYARAK GÜZEL ÇALIŞMALAR YAPMIŞLAR”

Elazığ Belediye Başkan Yardımcısı Masar Ayaz, öğrencilerin yaptığı projelerin geleceklerine olumlu katkı sağlayacağına inandıklarını belirterek “ Öğrencilerimiz bir yıl boyunca büyük emek harcayarak güzel çalışmalar yapmışlar. Hakikaten de inşallah bunlar geleceğin doktorları mühendisleri olacaklar inşallah. Bu okulun benim açımdan çok güzel bir önemi var. Ben de aynı zamanda bu okulun öğrencisiydim. Burada okumuştum. Benim için daha farklı bir anlam taşıdı. Okul iradesini ve öğrencilerimizi tebrik ediyorum. Gerçekten güzel çalışmalar yapmışlar” ifadelerini kullandı.

“ÇOK GÜZEL ÇALIŞMALAR VAR”

Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk, öğrencilerin düşüncelerini projelerle yansıtmalarının eğitim hayatlarına sağladığı öneme değinerek“ Öğrencilerimizde çok farkı düşünce yapıları var. Bu düşünce yapılarını hayata uygulamışlar. Çok farklı düşünceler. Öğrencilerimiz ileri ki yıllarda bunları daha farklı geliştirerek hayata sunacakları düşüncesindeyiz. Çok güzel çalışmalar var. Biz okul idaremize, yöneticilerimize katkı sunan herkese çok teşekkür ediyoruz” diye kaydetti.

Sergide Öğrenciler de yaptıkları projeleri anlattılar.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103