Nadir Yalap Bakır Madenliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Oldu

Bakır Madenliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği 9. Olağan Genel Kongresi yapıldı. Kongre’de Nadir Yalap başkan seçildi.

Nadir Yalap Bakır Madenliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği  Başkanı Oldu

Bakır Madenliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği 9.Olağan Genel Kongresi gerçekleştirildi.

Tek liste ile gidilen kongrede Nadir Yalap başkanlığa seçildi.

Bakır Madenliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Eski Başkanı Yaşar Altundal, Dernek üyelerine tavsiyelerde bulundu. Yeni Yönetimin hayırlı olmasını diledi.

KURNAZ: YERİ GELDİĞİNDE SİYASETE YÖN VEREN BİR KİTLEYİZ

Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Birlik Oda Başkanı Turan Kurnaz, Derneğin daha iyi yerlere gelebilmesi için üye sayısını yükseltmesi gerektiğini kaydederek, “Sayın Yaşar Altundal başkanıma şimdiye kadar yapmış olduğu hizmetlerden dolayı ben yeni başkanımız ve yönetim adına kendisine teşekkür ediyorum. Derneğin daha iyi bir yerlere gelmesi için daha güçlü kurulması için şuan 330 tane üyemiz var en az bin, 2 bin üyenin olması lazım Madenliler Elazığ’da büyük bir aileyiz yani biz netice olarak yeri geldiğinde siyasete yön veren bir kitleyiz” ifadelerini kullandı.

YALAP: ELAZIĞ’IMIZIN ADINA VE TÜM MADENLİLERİN ADINA HAYIRLARA VESİLE OLMASINI DİLİYORUM

Bakır Madenliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Nadir Yalap, “Madenlilere karşı da görevimi layık bir şekilde yapacağımdan emin olabilirsiniz. Genel kurulumuz başta ülkemiz adına Elazığ’ımızın adına ve tüm Madenlilerin adına hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner103

banner109