Nurullah Caminin Dış Cephesi Yeni Yüzüne Kavuştu

Abdullahpaşa Mahallesinde bulunan Nurullah Caminin dış cephesi yeni yüzüne kavuştu. Nurullah Cami ve Kuran Kursu Dernek Başkanı Hacı Karakaya, camide yapılan bakım ve onarım çalışmalarına destek veren hayırseverlere teşekkür etti.

Nurullah Caminin Dış Cephesi Yeni Yüzüne Kavuştu

Abdullahpaşa mahallesinde bulunan Nurullah Cami’de bakım ve onarım çalışmaları yapıldı.

 HACI KARAKAYA “CAMİMİZİ YENİDEN YAPIYOR GİBİ OLDU”

Çalışmalar hakkında bilgi veren Nurullah Cami ve Kuran Kursu Dernek Başkanı Hacı Karakaya, hayırseverlere teşekkür ederek “ Camimizin uzun zamandır boyası yapılmıyordu. Plastik boruların su borularının değişmesi için bir takım tamiratlar yapıldı. Allah razı olsun emeği geçenlerden hayır sahiplerinden. Yardım ediyorlar. Camimizi yeniden yapmış gibi olduk. Temize çıkarttık camimizi Hepsinden Allah razı olsun” ifadelerine yer verdi.

 KEMAL BAKIR “ALLAH HERKESTEN RAZI OLSUN”

Nurullah cami ve kuran kursu Derneği Başkan yardımcısı Kemal Bakır ise, dış cephe boyası ile caminin yeni bir görünüme kavuştuğunu söyleyerek “ Nurullah Camimiz de uzun zamandır tamir yapılmamış. Sağ olsun başkanımız iyi ya da kötü ilgileniyor. Herkeste elinden geldiğince yardım da ediyor. Boyamız uzun zaman olmuştu eskiydi. Allah herkesten razı olsun” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7