Öğrenciler Gönüllerince Eğlendi

Şehit Cuma Dağ Ortaokulu’nda bahar şenliği düzenlendi. Bahar şenliğinde el emeği göz yöresel yemeklerin yer aldığı kermes de düzenlendi.

Öğrenciler Gönüllerince Eğlendi

Şehit Cuma Dağ Ortaokulu’nda bahar şenliği düzenlendi.

Şenlikte okula katkı sağlamak adına okul anneleri tarafından yapılan ele emeği yiyeceklerden oluşan gıda kermesi de açıldı.

ÇANKAYA: DEĞERLİ MİSAFİRLERİMİZLE BİR ARADA BULUNUYORUZ

Okul Müdür Yardımcısı Hilal Kandil Çankaya, “Bugün burada öğrencilerimizle, velilerimizle, değerli misafirlerimizle bir arada bulunuyoruz. Öncelikle deprem, daha sonra da pandemi süreciyle uzun süre evlerinde kapalı kalmak zorunda kalan öğrencilerimiz için daha motive olmaları gerektiğini düşündüğümüzden böyle bir organizasyon planladık. Bu süreçte bize yardımcı olan tüm öğretmenlerimize, değerli arkadaşlarımıza, misafirlerimize çok teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

BATUR: SINAV STRESİNİ ATMIŞ OLDULAR

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Temel Eğitim Sorumlusu Şube Müdürü Metin Batur, “5 Haziran’da LGS sınavına girdiler. Onun bir nevi stresini burada attılar. Yıl boyunca çok çalıştılar, çok çaba sarf etmişler. Onun stresini burada atmış oldular. Umarım sınav istedikleri gibi olur. İstedikleri okullara yerleşirler. Velilerimize katkılarından dolayı teşekkür ederiz” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner109