Okul Kıyafetlerinde İndirim Protokolü İmzalandı

Tüm İşçi Emeklileri üyelerinin eğitim gören çocuklarının okul kıyafetleri alımlarına kolaylık sağlamak adına bir giyim firması ile indirim protokolü imzaladı.

Okul Kıyafetlerinde İndirim Protokolü İmzalandı

Tüm İşçi Emeklileri Dul ve Yetimler Derneği bir giyim firması ile indirim protokolü imzaladı.

İmzalanan protokolle üyeler, eğitim gören çocuklarının okul kıyafetlerini yüzde 20 indirimli alacak.

KAYABAŞ: YÜZDE 20’YE KADAR İNDİRİM SAĞLAYABİLDİK

Tüm İşçi Emeklileri Dul ve Yetimler Derneği Başkanı Mehmet Kayabaş, “2002 yılında derneğimizi Kocancılar’da kurduk. Şu anda da devam ediyoruz. 10 yıl Kovancılar’da, 10 yıldan sonra ilimize geldik. İlimizde bazı kurum kuruluşlarla, hastanelerle, kuaförlerle, marketlerle anlaşma yapmıştık. Son olarak şu anda Türkiye’nin gündeminde virüs olayı, ekonomik sıkıntıdan dolayı çok sıkıntı yaşayan ailelerimiz var, fakir ailelerimiz var. Emekli ve dar gelirlilerin çocuklarına formateks giyim kıyafeti imalatçısı Sayın Aziz Bey ile yapmış olduğumuz görüşmede emeklilerimizin çocuklarına, birinci derece yakınlarına ve referans olacağı komşusunun çocuklarına yüzde 20’ye kadar bir indirim sağladık. Bundan dolayı bizlere bu katkıyı sağlayan emeklilerimizin veya çocuklarımıza yapılan bu indirimden dolayı Aziz Bey’e çok teşekkür ediyorum. Kanal Fırat Televizyonu’na da ilgilendiğinden dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

GÜLAÇ: GEREKLİ İNDİRİMLERİ YAPACAĞIZ

İşletme sahibi Aziz Gülaç da, “15 yıldan beri Elazığ’da okul kıyafetleri üretiyoruz. Çevre illere de dağıtımını yapıyoruz. Tüm okul kıyafetleri var. Başkanımız geldi bize dedi ki ‘yardımcı olur musunuz?’ Biz de o yüzden başkanımızın istediği her şeyi yapmak istedik. Emekli derneklerine yardımcı olacağız inşallah. Kendi üretimimizdir. Bu malları Elazığ’da üretiyoruz. Gerekli indirimleri yapacağız Mehmet Bey ile” şeklinde konuştu.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner109