Okul Müdürlerine Seminer Verildi

Milli Eğitim Müdürlüğü’nün düzenlediği söyleşi günlerinde Kişisel Gelişim Uzmanı Atakan Yıldız, okul müdürlerine Etkili Liderlik ve Yöneticilik konusunda seminer verdi.

Okul Müdürlerine Seminer Verildi

Kişisel Gelişim Uzmanı Atakan Yıldız, Elazığ’da görev yapan okul müdürlerine Etkili Liderlik ve Yöneticilik konularında seminer verdi.

AMAÇLARINI SIRALADI

Elazığ Milli Eğitim Şube Müdürü Fatih Kömürlü, söyleşi günleri kapsamında farkındalık oluşturan kişileri, öğretmen, öğrenci ve yöneticilerle bir araya getirdiklerini söyleyerek, “Bizim amacımız bu söyleşi günlerinde alanında farkındalık oluşturmuş sanat, spor, siyaset ve ya yazarlık alanında farkındalık oluşturmuş kişileri yöneticilerimizle, öğretmenlerimizle, öğrencilerimizle buluşturuyoruz. Bu faaliyetimizde onlardan biri Atakan hocamız da bugün Etkili Liderlik ve Yöneticilik üzerine okul müdürlerimize söyleşi gerçekleştirecek. Bu tür eğitimleri biz Milli Eğitim Müdürlüğü olarak gerçekleştirmeye devam ettireceğiz” dedi.

YILDIZ: EĞİTİM TÜRKİYE’NİN MAJÖR MESELELERİNDEN BİR TANESİDİR

Kişisel Gelişim Uzmanı Atakan Yıldız verdiği seminerin içeriği hakkında bilgi vererek, “Eğitim meselesi Türkiye’nin majör meselelerinden bir tanesidir. Liderlik özelliğine sahip yöneticilerin, liderlik ile yöneticiliğin karmasını çok iyi yapabilmiş yöneticilerin toplumun, öğrencilerin ve eğitimin önünü açabileceğini düşünüyorum”diye kaydetti.

banner89
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner7