Okul Öncesi Eğitim Kreşi Faaliyete Başladı

Elazığ İl Müftüsü Yusuf Sarıkaya ve Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ Mustafa Paşa Mahallesi Kışla Camii yanında "anne çocuk el ele Kur'an öğrenmeye projesi'' ile eğitime başlayan okul öncesi eğitim kreşinde incelemelerde bulundu.

Okul Öncesi Eğitim Kreşi Faaliyete Başladı

Elazığ İl Müftüsü Yusuf Sarıkaya ve Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ Mustafa Paşa Mahallesi Kışla Camii yanında "anne çocuk el ele Kur'an öğrenmeye projesi'' ile eğitime başlayan  okul öncesi eğitim kreşinde incelemelerde bulundu.

SARIKAYA: ÇOK GÜZEL VE BAŞARILI BİR PROJEDİR

Elazığ İl Müftüsü Yusuf Sarıkaya, “Türkiye genelinde gerçekleştirilen proje ile ilgili," Bu projede Amacımız 4-6 yaş arası çocuklar ile birlikte annelerini de boş zamanlarında buraya gelip, dini bilgiler yanında Kur'an'ı Kerim-i öğrenmeleridir. Çok güzel ve başarılı bir projedir, Bu projenin gerçekleşmesinde emeği geçen Mehmet Ali Dumandağ ve Ailesine çok teşekkür ediyorum" dedi.

DUMANDAĞ: ÖĞRENCİLER EĞİTİMLERİNE BURADA DEVAM ETMEKTEDİR

Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ, “Bu proje kapsamında çocuklarımıza yönelik ana okul programı uygulandığı gibi günlük yaşamlarında kullanılan ahlaki ve faziletli davranışlar da öğretiliyor. Mustafa Paşa Mahallesinde deprem dolayısı ile yıkılan Hacı Osman Camidindeki kuran kursunda ki öğrenciler eğitimlerine burada devam etmektedir. Bu projede asıl amacımız Mustafa Paşa Mahallesi sakinlerinin çocukları ile beraber annelerinin de kendilerini eğitebilmeleridir. Bu hayra vesile olan başta Elazığ İl Müftümüz Yusuf Sarıkaya'ya teşekkür ediyorum” açıklamalarını kaydetti.

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2020, 16:47
banner107
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103