Okul Servisçilerinin İşine Okul Saatleri Gölge Düşürdü

Önce deprem hemen ardından pandeminin olumsuz etkilediği Elazığ’da 1,5 yılın ardından yüz yüze eğitim başladı. Eğitim yılının başlamasını umutla bekleyen okul servis şoförlerinin yüz yine gülmedi.

Okul Servisçilerinin İşine Okul Saatleri Gölge Düşürdü

Türkiye’de 6 Eylül itibariyle kesintisiz olarak yüz yüze eğitim başladı.

Deprem ve pandemi nedeniyle okullardan uzak kalan öğrencilerde ders zilinin çalmasıyla yüz yüze eğitime kaldıkları yerde devam etmeye başladılar.

Öğrenciler, öğretmenler ve veliler kadar heyecanlı olanların arasında elbette servis şoförleri de var.

Eğitim başladı başlamasına ancak servis şoförlerinin umutla başladıkları işlerine okul çıkışlarının çakışın saatleri gölge düşürdü.

Servis şoförlerinin ortak talebi okul saatlerinin bir çözüme kavuşturulması…

VİDEO

Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2021, 19:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
murat cüreklibatur
murat cüreklibatur - 2 hafta Önce

Allah gözünüzü doyursun kısa mesafelere 250 -300 lira para istiyorsunuz bir de mağdur edbiyatı yapıp haber yapıtırıyorsunuz kendinizi

Zxcvbnm
Zxcvbnm - 2 hafta Önce

Güney cevreyolunda bulunan yemişlik tokilere servisler gelmiyor öğrenciler mağdur sesimizi duyurduk ama duymak istemiyorlar

21. yy
21. yy - 1 hafta Önce

çocuklar daha ergenliğe bile girmeden tesettüre sokmuşsunuz, arabistanda bile böyle uygulanmıyor.

OKAN
OKAN @21. yy - 1 hafta Önce

sana ne lan her türlü pislik sana hoş görüldüğü için edep ve temiz olana düşmanlığın artmış..cahil...arabistanda şeriat yok. ayrıca şeriat olsaydı bu ülkede tecavüzcü sapık çoktan temizlenmişti...ayakçısı olduğun ab yasaları ile ahlak çöktü huzur ve bereket kalktı.

Kimsesiz yaşar
Kimsesiz yaşar @21. yy - 1 hafta Önce

Problemin ne kardeşim senin kendinizi heryerde belli edeceksiniz yani sizin gibilerin Allah bildiği yapsın

Vatandaş mağdur
Vatandaş mağdur - 2 hafta Önce

Depremzedeyim ve hicret mahallesine taşınmak zorunda kaldım. İki yıldır çocuğuma servis bulamıyorum çok mağdurum. Çocuğun okulunu değiştireyim de servis gelir diye düşündüm fakat hangi okulu dediysek nafile hicret mahallesine hiçbir servis gelmiyor. İnsanda biraz anlayış olur yaa insanlık hepten ölmüş Elazığ da. Boşuna deprem olmadı, demek ki hak ediyoruz. Servisci kardeşler lütfen elinizi vicdanınıza bırakıp bi düşünün aynı durum da siz olsanız ne yapardınız, azıcık empati lütfennn.!

SIRADAKİ HABER

banner103