Okul Takımı Ahmet Çalık’ı Unutmadı

Okul sporları Kadın Futsal Organizasyonunda Yarı Final maçına çıkan Elazığ OSB Bilim Teknik ve İnovasyon Koleji sporcuları, geçtiğimiz günlerde trafik kazasında hayatını kaybeden milli futbolcu Ahmet Çalık için anma töreni düzenledi.

Okul Takımı Ahmet Çalık’ı Unutmadı

Geçtiğimiz günlerde trafik kazasında hayatını kaybeden milli futbolcu Ahmet Çalık için Elazığ OSB Bilim Teknik ve İnovasyon Koleji sporcuları anma töreni düzenledi.

Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün düzenlediği Okul Sporları Gençler A Kategorisinde Kadınlar Futsal turnuvasında Finale adını yazdıran Elazığ OSB Bilim Teknik ve İnovasyon Koleji sporcuları müsabaka öncesi kollarında siyah kurdale ile salona çıktı.

Yine seromonide hayatını kaybeden Ahmet Çalık’ın fotoğrafını kalbinin üstünde taşıyan öğrenciler ve öğretmenleri müsabaka öncesi Milli Futbolcumuzun ailesine taziye dileklerinde bulundu.

SAĞLAM: ÖĞRENCİLERİMİZLE ÇALIK AİLESİNİN YANINDA BULUNMAK İSTEDİK

Konu üzerine konuşan okul Beden Eğitimi öğretmeni Mustafa Sağlam, “Kız çocuklarımız milli futbolcumuz için çok üzüldüler. Tabi bizlerinde uzun süre aklından çıkmadı bu zamansız ölüm. Bizlerde öğrencilerimizle Çalık ailesinin yanında bulunmak istedik” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103

banner109