Özbekistan’da Hafız Abdullah Nazırlı İçin Dualar Edildi

Hafta içerisinde bir grup basın mensubu ile birlikte Özbekistan’a giden Anadolu Yayıncılar Derneği Başkanı Sinan Burhan ve Başkan Yardımcısı Kanal Fırat ve Kanal E Televizyonları Genel Yayın Yönetmeni Zeki Akbıyık, Bahaüddin Nakiş Bendi Hazretlerinin Türbesini ziyarette önceki gün hayatını kaybeden ilimizin Kanaat Önderlerinden Hafız Abdullah Nazırlı için dualar etti.

Özbekistan’da Hafız Abdullah Nazırlı İçin Dualar Edildi

Hafta içerisinde bir grup basın mensubu ile birlikte Özbekistan’a giden Anadolu Yayıncılar Derneği Başkanı Sinan Burhan ve Başkan Yardımcısı Kanal Fırat ve Kanal E Televizyonları Genel Yayın Yönetmeni Zeki Akbıyık, Muhammed Bahauddin Şeyh Nakşibendi Hazretleri'nin türbesini ziyaret etti.

Ziyarette Bahaüddin Nakşi Bendi Hazretlerinin türbesinin baş imamı tarafından önceki hayatını kaybeden Merhum Hafız Abdullah Nazırlı için Kuran’ı kerim okudu, dua etti.

ERBAY: DUA EDEREK GÖREVİMİZİ YERİNE GETİRMEYE ÇALIŞIYORUZ

Baş imamın duasının ardından 23’üncü Dönem Düzce Milletvekili Prof. Dr. Cafer Erbay, “Elazığ’da ki sadık dostlarından, Müjdat bir ömürle kendisini şereflendirdiğin, bereketlendirdiğin Hafız Abdullah Nazırlı kulunun cenazesinde olamadık. Bizde onun cenazesinde olma görevimizi; gönüller sultanı Bahauddin Şeyh Nakşibendi Hazretleri'nin kabrinin başında, dua ederek görevimizi yerine getirmeye çalışıyoruz. Ondan da Efendimizden de istimdat isteyerek, Hafız Abdullah kulunu bağışla Allah’ım” diye dua etti.

VİDEO

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2021, 19:00
banner107
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103