Özçelik, Ülke Gündemini Değerlendirdi

Milliyetçi Cumhuriyet Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İl Başkanı Mehmet Özçelik, andımız tartışmalarına dahil olarak, “ülkemiz 80 yıldır konuşamayan bir adamla kavga ediyor” dedi.

Özçelik, Ülke Gündemini Değerlendirdi

Milliyetçi Cumhuriyet Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İl Başkanı Mehmet Özçelik, ülke gündemiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

ÖZÇELİK: 80 YILDIR ÜLKEYİ YÖNETENLER BİZZAT SORUNUN KAYNAĞIDIRLAR

Mehmet Özçelik yaptığı açıklamada, “Sorun olanlar sorunları çözemez. 1938’den bu yana 80 yıldır ülkeyi yönetenler bizzat sorunun kaynağıdırlar. Milletinden kopup aydını, akademisyeni, iş birlikçi, iş dünyası TÜSİAD’ı, MÜSİAD’ı, cemaati, tarikatı siyaset sorunları bu ülkeyi yönetmektedir. Andımız demek çocuk demek çocukken yağmur altında vatana ettiğimiz ilk yemin demek. Kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş. Şimdi andımızın ilk üç kelimesine bakalım. ‘Türk’üm, doğruyum, çalışkanım’ bu yasağı koyanların hiçbirinde bu üç özellikle yok. ‘ülküm, küçükleri korumak, büyüklerimiz saymak, yurdumu milletimi özümden çok sevmektir, ülküm yükseltmek, ileri gitmekdir’ maalesef bizi yönetenler 80 yıldır konuşmayan bir adamla kavga etmekten ülkeye milletine vakit ayıramamaktadır” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2021, 15:53
banner107
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner103